„Pasja do bycia najlepszym” – OANDA ogłasza swojego pierwszego ambasadora marki – Roberta Lewandowskiego

14-09-2023 14:21
Firma OANDA, globalny lider usług inwestowania online, usług walutowych i analitycznych, ogłasza Roberta Lewandowskiego swoim pierwszym globalnym ambasadorem marki.

Światowej klasy piłkarz jest napastnikiem klubu FC Barcelona w hiszpańskiej La Liga i kapitanem reprezentacji Polski. Robert Lewandowski to jeden z najbardziej rozpoznawalnych Polaków na świecie, doceniany za sportowy profesjonalizm i skuteczność na boisku. Jest zaliczany do grona najlepszych napastników swojego pokolenia, a także najbardziej utytułowanych graczy w historii Bundesligi i Bayernu Monachium. Wyjątkowo skuteczny strzelec podczas swojej reprezentacyjnej i klubowej kariery zdobył ponad 600 bramek oraz zyskał ogromną rzeszę fanów na całym świecie.

„Robert Lewandowski to profesjonalista najwyższej klasy. Jego styl gry – strategiczny, precyzyjny i budzący zaufanie – idealnie odzwierciedla ideę »inteligentnego inwestowania«, która stanowi obietnicę marki OANDA” – komentuje Darren Moffett, Chief Marketing Officer w OANDA.

Współpraca z Lewandowskim wpisuje się w długoterminową strategię marketingową dążącą do  zwiększenia rozpoznawalności grupy OANDA.

W dalszym komentarzu Moffett dodaje, że: „OANDA stawia na inteligentne inwestowanie, oferując klientom intuicyjną platformę do handlu na rynkach finansowych, zaawansowane narzędzia analityczne i wysoką skuteczność realizacji zleceń – wszystko, czego potrzebują, by odpowiednio zarządzać swoimi transakcjami. Chcieliśmy mianować ambasadorem marki osobę, która odzwierciedlałaby ducha naszej firmy – mistrza w swojej dziedzinie, znanego ze swojego profesjonalizmu i rozpoznawalnego na całym świecie. Robert idealnie wpisuje się w naszą wizję”.

 

 

OANDA, jedna z czołowych grup zajmujących się tradingiem online, chce zwiększyć swój udział na wielu światowych rynkach. W ramach partnerstwa Lewandowski pojawi się jako twarz i głos marki w licznych globalnych kampaniach multimedialnych. Ma to na celu komunikowanie misji OANDA, jaką jest dostarczanie narzędzi umożliwiających traderom podejmowanie inteligentniejszych decyzji inwestycyjnych.

„Ogromnie cieszę się na współpracę z OANDA - zwłaszcza, że dzielimy wspólną pasję - dążenie do bycia najlepszym i dawanie z siebie wszystkiego. Odpowiednie przygotowanie, koncentracja i umiejętności to kluczowe elementy sukcesu - zarówno na boisku, jak i w finansach”, podkreśla Robert Lewandowski w komentarzu na temat rozpoczętej współpracy.

Jak mówi Marcin Niewiadomski, dyrektor OANDA na Europę: „Robert Lewandowski jest w Polsce uznawany za prawdziwą ikonę sportu. Będąc w swojej dziedzinie światowej klasy liderem, idealnie pasuje do wizji i założeń strategicznych, które chcemy osiągnąć. Jesteśmy niezmiernie dumni, że możemy powitać Roberta jako ambasadora marki w kluczowym momencie naszego rozwoju, związanego z ekspansją firmy na rynkach europejskich i   integracją polskiego domu maklerskiego OANDA TMS Brokers w globalne struktury grupy OANDA”.

Pokaż datę publikacji treści: 

Być może zainteresuje Cię również:

2024-05-08 14:57
Co ponowny wybór Trumpa na prezydenta USA może oznaczać dla rynków finansowych
2024-04-18 11:10
Co czeka rynki w drugim kwartale 2024 roku? Poznaj prognozy analityków OANDA TMS Brokers
2024-04-16 16:25
Halving Bitcoina 2024: wszystko, co powinieneś wiedzieć
2024-03-29 13:08
Co II kwartał 2024 roku może przynieść inwestorom? Zapraszamy na webinar
2024-03-28 11:34
Błędy poznawcze i emocjonalne najczęściej popełniane przez traderów
2024-03-20 15:00
Wybory prezydenckie w USA 2024: wskaźniki ekonomiczne, które warto obserwować
2024-03-18 13:03
Nikkei - czy czeka nas hossa jak w USA? Zapraszamy na webinar
2024-03-08 10:43
Kobiety w tradingu - czy inwestują inaczej od mężczyzn?
2024-02-13 14:18
Akcje europejskie już dostępne w ofercie OANDA TMS Brokers!
2024-02-09 15:35
Ruszyło głosowanie w corocznym konkursie branży inwestycyjnej Invest Cuffs

Kontrakty na różnicę są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej.
72% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami na różnicę u niniejszego dostawcy.
Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty na różnicę, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.