OANDA TMS Brokers łączy siły z TradingView!

TradingView to największa na świecie platforma do tworzenia wykresów, która zapewnia inwestorom zaawansowane narzędzia i funkcje w celu ulepszenia ich analiz technicznych i strategii tradingowych. Teraz możesz połączyć swoje konto TradingView z rachunkiem OANDA TMS Brokers i zyskać wszystko, co najlepsze z obu platform.

Dzięki integracji obu aplikacji, ponad 1500 instrumentów OANDA TMS Brokers jest teraz bezpośrednio dostępnych dla użytkowników TradingView. Daje im to możliwość identyfikacji i oceny możliwości handlowych, a także zakładania transakcji bezpośrednio na ich koncie OANDA TMS Brokers bez opuszczania platformy TradingView.

 

Co zyskujesz, łącząc konto OANDA TMS Brokers z TradingView?

 

Integracja aplikacji pozwala inwestorom korzystać ze wszystkich kluczowych funkcji dostępnych na obu platformach, takich jak możliwość monitorowania i modyfikowania transakcji w podróży, tworzenia spersonalizowanych list obserwowanych i uzyskiwania dostępu do natychmiastowych alertów rynkowych.

Łącząc swoje konto TradingView z kontem OANDA, eliminujesz potrzebę przełączania się między wieloma platformami. Usprawnia to proces handlowy i zapewnia płynne doświadczenie, pozwalając lepiej wykorzystać narzędzia do analizy rynków i skupić się na łatwym wykonywaniu transakcji z wykresów.

"Inwestorzy szukają szybkiego i niezawodnego dostępu do możliwości handlowych. Dzięki partnerstwu z TradingView dajemy naszym klientom wygodę tradingu bezpośrednio z wiodącej na świecie platformy do tworzenia wykresów, z jednoczesnym dostępem do wszystkich korzyści oferowanych przez OANDA TMS, takich jak szybka realizacja zleceń i niskie koszty transakcyjne" - Marcin Niewiadomski, Head of Europe

Uruchomienie integracji OANDA-TradingView w Polsce ma na celu zapewnienie klientom bardziej kompleksowego, płynnego doświadczenia handlowego i jest następstwem strategicznej konsolidacji operacji handlu detalicznego OANDA w Europie, która została ogłoszona na początku tego roku.

Możliwość jednoczesnego tworzenia wykresów i handlu z TradingView jest już dostępna dla klientów OANDA w 27 krajach UE, Wielkiej Brytanii, USA, Kanadzie, Singapurze i Australii.

"Cieszymy się, że możemy pomóc firmie OANDA w ekspansji na kluczowe rynki na całym świecie, w tym Polskę" - mówi Pierce Crosby, dyrektor generalny TradingView. "OANDA jest wieloletnim partnerem TradingView, a jej wysiłki zmierzające do rozszerzenia możliwości technologicznych daleko poza status quo pokazują zmodernizowane podejście do globalnych rynków".

 

Przejdź na plan Essential i w pełni wykorzystuj zalety wykresów TradingView

 

Rejestrując się, aby handlować z nami za pośrednictwem TradingView, możesz skorzystać z promocji na 12-miesięczną subskrypcję planu Essential. Więcej szczegółów → https://www.tms.pl/tradingview

Co zyskujesz? TradingView Essential* oferuje większą liczbę narzędzi do Twojej dyspozycji, między innymi możliwość korzystania z 5 wskaźników na wykresie, po 20 aktywnych alertów cenowych i technicznych, wskaźnik profilu wolumenu, konfigurowalne interwały czasowe czy możliwość korzystania z wielu list obserwowanych.

 

Zapisz się do TradingView i handluj mądrzej

 

W OANDA wierzymy, że dzięki tym narzędziom nasi klienci będą mogli handlować w bardziej świadomy i odpowiedzialny sposób. Chcemy wspierać ich w mądrzejszym i bardziej odpowiedzialnym handlu.

 

 

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 71% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami na różnicę u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty na różnicę, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

 

*Informacje o funkcjonalnościach oferowanych przez TradingView pochodzą bezpośrednio od TradingView. Dane aktualne na moment publikacji: styczeń 2024.

 

Pokaż datę publikacji treści: 

Być może zainteresuje Cię również:

2024-02-13 14:18
Akcje europejskie już dostępne w ofercie OANDA TMS Brokers!
2024-02-09 15:35
Ruszyło głosowanie w corocznym konkursie branży inwestycyjnej Invest Cuffs
2024-02-06 10:31
Które pary walutowe warto obserwować w lutym i dlaczego?
2024-01-17 12:20
Jak wykorzystać potencjał rynku w 2024 roku? Poznaj prognozy analityków OANDA TMS Brokers
2024-01-12 15:34
Które pary walutowe warto obserwować w styczniu i dlaczego?
2023-12-22 16:50
Interwencje walutowe banków centralnych i rządów: kiedy i dlaczego miały miejsce?
2023-12-08 11:15
OANDA TMS partnerem najnowszego wydania książki “Spacer po Wall Street”
2023-11-29 15:35
Kalendarz zdarzeń korporacyjnych: zaplanuj swoją strategię z OANDA
2023-11-23 15:27
Psychologia inwestowania: jak opanować swoje emocje, aby odnieść sukces
2023-10-26 14:42
Jak sytuacja na Bliskim Wschodzie wpływa na rynek ropy naftowej

Kontrakty na różnicę są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej.
71% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami na różnicę u niniejszego dostawcy.
Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty na różnicę, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.