OANDA TMS Brokers łączy siły z TradingView!

TradingView to największa na świecie platforma do tworzenia wykresów, która zapewnia inwestorom zaawansowane narzędzia i funkcje w celu ulepszenia ich analiz technicznych i strategii tradingowych. Teraz możesz połączyć swoje konto TradingView z rachunkiem OANDA TMS Brokers i zyskać wszystko, co najlepsze z obu platform.

Dzięki integracji obu aplikacji, ponad 1500 instrumentów OANDA TMS Brokers jest teraz bezpośrednio dostępnych dla użytkowników TradingView. Daje im to możliwość identyfikacji i oceny możliwości handlowych, a także zakładania transakcji bezpośrednio na ich koncie OANDA TMS Brokers bez opuszczania platformy TradingView.

 

Co zyskujesz, łącząc konto OANDA TMS Brokers z TradingView?

 

Integracja aplikacji pozwala inwestorom korzystać ze wszystkich kluczowych funkcji dostępnych na obu platformach, takich jak możliwość monitorowania i modyfikowania transakcji w podróży, tworzenia spersonalizowanych list obserwowanych i uzyskiwania dostępu do natychmiastowych alertów rynkowych.

Łącząc swoje konto TradingView z kontem OANDA, eliminujesz potrzebę przełączania się między wieloma platformami. Usprawnia to proces handlowy i zapewnia płynne doświadczenie, pozwalając lepiej wykorzystać narzędzia do analizy rynków i skupić się na łatwym wykonywaniu transakcji z wykresów.

"Inwestorzy szukają szybkiego i niezawodnego dostępu do możliwości handlowych. Dzięki partnerstwu z TradingView dajemy naszym klientom wygodę tradingu bezpośrednio z wiodącej na świecie platformy do tworzenia wykresów, z jednoczesnym dostępem do wszystkich korzyści oferowanych przez OANDA TMS, takich jak szybka realizacja zleceń i niskie koszty transakcyjne" - Marcin Niewiadomski, Head of Europe

Uruchomienie integracji OANDA-TradingView w Polsce ma na celu zapewnienie klientom bardziej kompleksowego, płynnego doświadczenia handlowego i jest następstwem strategicznej konsolidacji operacji handlu detalicznego OANDA w Europie, która została ogłoszona na początku tego roku.

Możliwość jednoczesnego tworzenia wykresów i handlu z TradingView jest już dostępna dla klientów OANDA w 27 krajach UE, Wielkiej Brytanii, USA, Kanadzie, Singapurze i Australii.

"Cieszymy się, że możemy pomóc firmie OANDA w ekspansji na kluczowe rynki na całym świecie, w tym Polskę" - mówi Pierce Crosby, dyrektor generalny TradingView. "OANDA jest wieloletnim partnerem TradingView, a jej wysiłki zmierzające do rozszerzenia możliwości technologicznych daleko poza status quo pokazują zmodernizowane podejście do globalnych rynków".

 

Przejdź na plan Essential i w pełni wykorzystuj zalety wykresów TradingView

 

Rejestrując się, aby handlować z nami za pośrednictwem TradingView, możesz skorzystać z promocji na 12-miesięczną subskrypcję planu Essential. Więcej szczegółów → https://www.tms.pl/tradingview

Co zyskujesz? TradingView Essential* oferuje większą liczbę narzędzi do Twojej dyspozycji, między innymi możliwość korzystania z 5 wskaźników na wykresie, po 20 aktywnych alertów cenowych i technicznych, wskaźnik profilu wolumenu, konfigurowalne interwały czasowe czy możliwość korzystania z wielu list obserwowanych.

 

Zapisz się do TradingView i handluj mądrzej

 

W OANDA wierzymy, że dzięki tym narzędziom nasi klienci będą mogli handlować w bardziej świadomy i odpowiedzialny sposób. Chcemy wspierać ich w mądrzejszym i bardziej odpowiedzialnym handlu.

 

 

Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 71% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami na różnicę u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty na różnicę, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.

 

*Informacje o funkcjonalnościach oferowanych przez TradingView pochodzą bezpośrednio od TradingView. Dane aktualne na moment publikacji: styczeń 2024.

 

Pokaż datę publikacji treści: 

Być może zainteresuje Cię również:

2024-07-11 14:16
Konkurs OANDA TMS Brokers z okazji finału Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Wytypuj kurs złota i wygraj!
2024-07-10 16:21
Jakie trendy rynkowe będą dominować w drugim półroczu 2024 roku? Poznaj prognozy analityków OANDA TMS Brokers
2024-07-09 10:03
Czy Bitcoin przebije 100 000 USD? Zapraszamy na webinar z gościem specjalnym, Piotrem Zającem!
2024-06-28 15:47
Hossa na soft commodities. Czy scenariusz kakao i soku pomarańczowego jest możliwy na innych towarach? Zapraszamy na webinar
2024-06-26 12:14
Co reelekcja Bidena na prezydenta USA może oznaczać dla rynków finansowych?
2024-06-14 15:57
Złoty na fali aprecjacyjnej. Jakie są perspektywy dla PLN w relacji do głównych walut? Zapraszamy na webinar
2024-06-06 14:11
W jaki sposób Japonia interweniuje na rynku forex?
2024-05-29 11:22
Zobacz pomysły inwestycyjne na realnym rachunku maklerskim. Zapraszamy na “Live trading”
2024-05-08 14:57
Co ponowny wybór Trumpa na prezydenta USA może oznaczać dla rynków finansowych
2024-04-18 11:10
Co czeka rynki w drugim kwartale 2024 roku? Poznaj prognozy analityków OANDA TMS Brokers

Kontrakty na różnicę są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej.
75% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami na różnicę u niniejszego dostawcy.
Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty na różnicę, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.