Startuje letnia liga GO4X

20-06-2013 09:26
Już w najbliższy poniedziałek 24 czerwca startuje Ligi GO4X, czyli zorganizowanej po raz pierwszy w Polsce gry dla początkujących inwestorów. Uczestnicy w ciągu dziesięciu kolejnych tygodni rywalizują pomiędzy sobą ucząc się i zbierając punkty.

Wszyscy pomnażający swoje środki na rynku walutowym Forex podzieleni są na dwie ligi, w których pula nagród do zdobycia przekracza 200 000 złotych!

Letnia liga GO4X to gra dla każdego. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy założyć rachunek i zainwestować zaledwie 100 (II liga) lub 500 złotych (I liga). Już tak niewielkie środki na pierwsze inwestycje pozwolą poczuć, czym tak naprawdę są emocje związane z kupnem lub sprzedażą par walutowych na największym rynku finansowym świata. Wahania kursów walut przy użyciu mechanizmu tzw. dźwigni finansowej pozwalają poczuć smak szybkich i dużych zysków.

Jak to działa?

Liga GO4X to gra online w wersji desktop, web lub mobile. Punkty zdobywamy zarówno za Trading, jak i za zadania dodatkowe takie jak zapraszanie znajomych na Facebooku, quizy wiedzy i ogłaszane w ostatniej chwili akcje specjalne. Zarówno w pierwszej jak i drugiej lidze, co tydzień przyznawanych jest aż 20 nagród pieniężnych z nagrodą główną w wysokości 10 000 zł. Najlepszy uczestnik I ligi może więc zgarnąć aż 100 000 zł, ponieważ grać można w każdym z dziesięciu tygodni konkursu.

Start ligi: 24.06. Czas trwania: 10 tygodni.

Więcej informacji na stronie www.liga.go4x.pl