Start konkursu inwestycyjnego TMS Pro Daytrader już dziś!

18-03-2013 11:14
Już dziś w Domu Maklerskim TMS Brokers rusza konkurs inwestycyjny TMS Pro Daytrader z pulą nagród sięgającą 175 000 złotych! Motywem przewodnim podzielonej na dwa etapy rywalizacji na rynku walutowym Forex jest idea daytradingu.

Pierwszy, zupełnie darmowy etap trwa przez 2 tygodnie - w okresie od 18 do 29 marca 2013. Inwestorzy rywalizują na kontach zasilonych wirtualnym kapitałem, aczkolwiek dziesięciu najlepszych otrzyma jak najbardziej rzeczywiste nagrody, czyli rachunki inwestycyjne z kwotą 3000 złotych. Wezmą one udział w drugim etapie konkursu (1 kwietnia – 10 maja 2013), w którym spośród szerokiego grona inwestorów TMS Pro wyłonieni zostaną najlepsi daytraderzy. Pierwsza trójka może liczyć na wysokie nagrody pieniężne, wraz z nagrodą główną o wartości 100 000zł!

W organizowanym przez TMS Brokers konkursie innowacyjna jest nie tylko nowa platforma transakcyjna TMS Pro, ale również sama formuła konkursu. Organizatorzy zrezygnowali z brania pod uwagę wyłącznie najwyższej stopy zwrotu w okresie trwania zawodów. Zamiast niej, o kolejności w rankingu decyduje średnia z trzech najlepszych wyników dziennych. Dzięki temu uczestnicy nie są zmuszeni do ciągłej aktywności na rynku i mogą rozważniej poszukiwać okazji inwestycyjnych – jest to zgodne zarówno z ideą daytradingu, jak i przekazem edukacyjnym TMS Brokers.

 

 

Aby wziąć udział w pierwszym, darmowym etapie konkursu, należy zarejestrować się na stronie www.konkurs.tms.pl  i wypełnić prosty formularz. Założenie konta demo trwa jedynie kilka sekund i oznacza automatyczne przystąpienie do pierwszej części rywalizacji. Inwestorzy mają także możliwość założenia konta rzeczywistego biorącego udział w II etapie już teraz, co umożliwi im rozpoczęcie gry o nagrodę główną już od pierwszego dnia kolejnej części konkursu.

 

Przejdź do strony konkursowej