Relacja z konkursu TMS Pro Daytrader - dzień 9

29-03-2013 09:26
Wszystko wskazuje na to, że czołówka Rankingu Generalnego wykrystalizowała się i ma duże szanse na zdobycie nagród w pierwszym etapie konkursu.

Pierwsza piątka uczestników wypracowała średnie stopy zwrotu powyżej 200% i w dniu wczorajszym nie uległy one już zmianom. Z pierwszej piątki aktywność wykazywał Ben_Bernanke, który jest niezwykle agresywnym graczem. Wczoraj bardzo intensywnie spekulował na EURUSD, jednak nie zdołał wypracować dodatniej stopy zwrotu.

Kolejnym graczem z pierwszej piątki, który dokonywał transakcji jest uczestniczka o nicku limuzynyxlpl. Jednak jej strategia jest zupełnie inna niż lidera rankingu. O ile Ben_Bernanke spekuluje bardzo agresywnie, wielokrotnie w ciągu dnia otwiera zarówno długie, jak i krótkie pozycję, to limuzynyxlpl ostatnio handluje o wiele spokojniej. Otwiera niewiele transakcji, które utrzymuje dłużej niż jeden dzień. Pomimo tak różnych strategii, wyniki inwestycyjne obydwu graczy są imponujące.
 

Aby przejść do II etapu konkursu i rywalizować o 100 000 PLN wystarczy założyć rachunek realny TMS Pro. Dołącz już dziś i graj o pełną pulę!

 

Etap II