Relacja z konkursu TMS Pro Daytrader - dzień 8

28-03-2013 11:08
Wczorajszy dzień nie przyniósł większych zmian w Rankingu Generalnym - czołówka nie zmieniła się w stosunku do tego co było we wtorek.

Liderem pozostaje Ben_Bernanke ze stopą zwrotu na poziomie 252,05%. Pomimo prowadzenia w rankingu, ten trader nie spoczął na laurach i dalej intensywnie dokonuje transakcji. Jednak środa nie była dla niego dobrym dniem, poniósł straty na zamkniętych długich pozycjach.

Warto przy tej okazji wspomnieć, co się działo na EURUSD. Wczorajszy poranek przyniósł pogłębienie spadków z poniedziałku. Przełamane zostało krótkoterminowe wsparcie 1,2825, co powiększyło dynamikę spadków i sprowadziło EURUSD do poziomu 1,2750. Niestety, tak dużego ruchu na EURUSD nie wykorzystał w dniu wczorajszym żaden zawodnik z pierwszej trójki rankingu.

Jedynie zawodniczka o nicku limuzynyxlpl dobrze przewidziała trend rynkowy. Jeszcze we wtorek otworzyła dużą krótka pozycję na EURUSD, którą zamknęła w dniu wczorajszym po 1,2810. Powiększyło to jej saldo rachunku aż o 51,9% . Dzięki tej transakcji średnia stopa zwrotu z trzech najlepszych wyników przekroczyła 200%.
 

Aby przejść do II etapu konkursu i rywalizować o 100 000 PLN wystarczy założyć rachunek realny TMS Pro. Dołącz już dziś i graj o pełną pulę!

 

Etap II