Relacja z konkursu TMS Pro Daytrader - dzień 2

20-03-2013 12:02
Drugi dzień zmagań w konkursie TMS Pro Daytrader przyniósł zmianę lidera rankingu Generalnego
Relacja z konkursu TMS Pro Daytrader - dzień 2

Nowym liderem został trader o nicku Lekkoparzony z rezultatem 92,37%. Warto wspomnieć, że jeszcze w poniedziałek uczestnik ten miał ujemną stopę zwrotu. Tak więc ten doskonały wynik jest rezultatem doskonałego tradingu tylko w dniu wczorajszym (+ 277 %). Lekkoparzony realizował strategię daytradingu . W dniu wczorajszym otworzył on prawie 100 pozycji utrzymując je zwykle nie dłużej niż godzinę. Większość transakcji realizowana była na EURUSD i EURJPY.

Na drugie miejsce rankingu Generalnego awansował uczestnik o nicku deco. On również wypracował cała średnią stopę zwrotu w wysokości 89,8% tylko w dniu wczorajszym. Podobnie jak Lekkoparzony skupił się na transakcjach intradayowych, jednak w odróżnieniu od lidera spekulował tylko i wyłącznie na EURUSD.

Wczorajszy lider technick pomimo tego, że znacznie polepszył swój wynik z 58,5% w poniedziałek na 84,93% wczoraj, nie zdołał obronić pierwszego miejsca. Cały czas utrzymuje się jednak w czołówce (aktualnie zajmuje trzecie miejsce). Analizując jego transakcje widać dużą konsekwencję realizowanej strategii oraz rzadko spotykaną skuteczność. Daje to szanse na dłuższe utrzymanie się tego zawodnika w czołówce w kolejnych dniach.

Pisząc o poniedziałkowych liderach warto wspomnieć o uczestniczce o nicku Latynka. W dniu wczorajszym zajmowała ona trzecie miejsce. Jednak ze względu na to, że jej saldo spadło poniżej stanu początkowego (3000 zł), nie może być klasyfikowana w rankingu Generalnym a tylko w rankingu Pościgowym gdzie zajmuje wysokie drugie miejsce.

Do pełnej wersji rankingu zapraszamy na stronę konkursową.