Początek gry o wysoką stawkę w TMS Pro Daytrader!

29-03-2013 11:10
Już poniedziałek, 1 kwietnia 2013 roku w Domu Maklerskim TMS Brokers w decydującą fazę wchodzi konkurs inwestycyjny TMS Pro Daytrader z pulą nagród sięgającą 175 000 złotych! Motywem przewodnim rywalizacji jest idea daytradingu.

W TMS Pro Daytrader spośród szerokiego grona inwestorów wyłonieni zostaną najlepsi daytraderzy. Konkurs odbywa się na rachunkach rzeczywistych TMS Pro zasilonych kwotą 3 000 zł. Pierwsza trójka może liczyć na wysokie nagrody pieniężne, wraz z nagrodą główną o wartości 100 000 zł!

W organizowanym przez TMS Brokers konkursie innowacyjna jest nie tylko nowa platforma transakcyjna TMS Pro, ale również sama formuła konkursu. Organizatorzy zrezygnowali z brania pod uwagę wyłącznie najwyższej stopy zwrotu w okresie trwania zawodów. Zamiast niej, o kolejności w rankingu decyduje średnia z trzech najlepszych wyników dziennych. Dzięki temu uczestnicy nie są zmuszeni do ciągłej aktywności na rynku i mogą rozważniej poszukiwać okazji inwestycyjnych – jest to zgodne zarówno z ideą daytradingu, jak i przekazem edukacyjnym TMS Brokers. Pozwala to również skutecznie włączyć się do walki nawet w ostatnich dniach konkursu!

Załóż rachunek rzeczywisty