Platforma TMS Direct: teraz jeszcze niższe spready!

25-04-2013 08:40
Z przyjemnością informujemy, iż wprowadzony został właśnie nowy cennik i wartości spreadów w platformie TMS Direct! Od teraz, Klienci korzystający z najbardziej rozbudowanej multiplatformy inwestycyjnej dostępnej w naszej ofercie, mogą korzystać z jeszcze lepszych warunków transakcyjnych.
Platforma TMS Direct: teraz jeszcze niższe spready!

TMS Direct to najbardziej zaawansowana multiplatforma transakcyjna dostępna dziś na rynku, oferująca profesjonalny interfejs dla dla instrumentów FX, CFD, kontraktów futures i opcji rynku nieregulowanego. Od teraz wszyscy Klienci posiadający rachunki inwestycyjne na tej platformie, będą mieli okazję do handlu w oparciu o bardzo niskie spready - sięgające 1,1 pipsa na EURUSD.

Obecna zmiana cennika obejmuje 12 głównych par walutowych, w tym najpopularniejszych, takich jak EURUSD, GBPUSD, AUDUSD czy USDJPY. Wszystkie spready w TMS Direct mają charakter stały, w związku z czym każda zawarta transakcja to gwarancja wykonania jej po cenie widocznej na ekranie. Wprowadzane przez nas zmiany dotyczą posiadaczy wszystkich typów kont (Standard, Pemium i Platinum) - więcej o ofercie i dostępnych pakietch dowiedzą się Państwo na specjalnie poświęconej tej tematyce podstronie.

 

Pełna tabela wprowadzanych zmian przedstawia się następująco:

Nowe spready na TMS Direct

Zachęcamy do przetestowania nowych cen zarówno na rzeczywisych rachunkach inwestycyjnych, jak i w testowej, 30-dniowej wersji demo, zasilonej wirtualnym kapitałem.