Konkurs: Podsumowanie dnia 9 z 30

12-04-2013 12:19
Rywalizacja w czołówce Rankingu Generalnego wyraźnie się zaostrza, a jego liderzy idą łeb w łeb.
Konkurs: Podsumowanie dnia 9 z 30

Wczoraj na pierwsze miejsce powrócił Marekkk, który obecnie może pochwalić się wynikiem 94,1%. Poprawienie swojej średniej z 3 najlepszych dni i wysunięcie się Markkka na pierwsze miejsce było możliwe dzięki rewelacyjnemu wynikowi osiągniętemu w dniu wczorajszym. W ciągu zaledwie jednego dnia zwiększył on stan posiadania swojego konta o ponad 117%. Marekkk cały czas konsekwentnie realizuje swoją strategię polegającą na założeniu określonego kierunku na danym instrumencie, otwieraniu kolejnych pozycji zgodnie z nim, a następnie jednoczesnym zamykaniu wszystkich pozycji po osiągnięciu satysfakcjonującego zysku. Warto też wspomnieć, że w dniu wczorajszym inwestor ten zwiększył wachlarz inwestycji. Oprócz EURUSD, którym spekulował w poprzednich dniach, otwierał też pozycje m.in. na EURPLN czy złocie.


Natomiast Barnat, pomimo bardzo dobrego wyniku osiągniętego w dniu wczorajszym, spadł wczoraj na drugie miejsce. Jednak 46,1% w jeden dzień to wciąż świetny wynik, który wicelider Rankingu Generalnego osiągnął spekulując tylko i wyłącznie na EURUSD. Trader ten zdecydowanie zwiększył wielkość realizowanych zysków w porównaniu do realizowanych strat, zupełnie jakby uważnie przeczytał naszą wczorajszą relację konkursową.


W najbliższych dniach zapowiada się bardzo zacięta walka pomiędzy Bernatem i Markkiem, ale do gry wciąż mogą włączyć się kolejni traderzy.

 


 


 


  


Aby przejść do II etapu konkursu i rywalizować o 100 000 PLN wystarczy założyć rachunek realny TMS Pro. Dołącz już dziś i graj o pełną pulę!


Etap II