Konkurs: Podsumowanie dnia 8 z 30

11-04-2013 12:07
Lider Rankingu Generalnego, którym pozostaje Barnat, umocnił wczoraj swoją pozycję.

Po bardzo dobrym wtorku, środa również przyniosła wzrost wartości jego rachunku - tym razem o ponad 10%. Wynik byłby o wiele lepszy gdyby nie dwie bardzo duże straty poniesione na długich pozycjach na EURUSD pod koniec dnia. Wydaje się, że trader ten może w przyszłości mieć problem z utrzymaniem dodatniej stopy zwrotu, gdyż jego średni zysk jest mniejszy niż średnia strata. Trzeba pamiętać, że taka sytuacja pozwala zarabiać na rachunku tylko gdy jest się w stanie utrzymać wysoką trafność (znacznie powyżej 50%), co nie jest łatwym zadaniem. Na razie Barnatowi się to udaje.

Na drugie miejsce Rankingu Generalnego wskoczył ponownie Marekkk. Przypomnijmy, że wczoraj był on klasyfikowany w Rankingu Pościgowym, ponieważ jego saldo spadło poniżej wpłaty początkowej. Jednak wczorajszy dzień był bardzo dobry dla tego zawodnika. Ponad 66% w jeden dzień pozwoliło mu nie tylko wrócić do Rankingu Generalnego, ale i znacznie poprawić wynik w konkursie, który wynosi obecnie 73,1%. Co warte podkreślenia, wczorajsza bardzo dobra stopa zwrotu nie jest dziełem przypadku. Marekkk zapewnił sobie wysokie zyski dzięki kilku transakcjom na USDJPY. Miejmy nadzieję, że zawodnik ten utrzyma dobra formę i pozostanie w Rankingu Generalnym.
 

Brałeś udział w I etapie konkursu? Wypełnij ankietę i odbierz e-book "Skuteczny Daytrading na rynku Forex".

Ankieta

 

 

 

 

Aby przejść do II etapu konkursu i rywalizować o 100 000 PLN wystarczy założyć rachunek realny TMS Pro. Dołącz już dziś i graj o pełną pulę!

Etap II