Konkurs: Podsumowanie dnia 7 z 30

10-04-2013 10:13
Wtorek przyniósł kolejną zmianę lidera Rankingu Generalnego
Konkurs: Podsumowanie dnia 7 z 30

Jest nim obecnie gracz o nicku Barnat z wynikiem 78,37%. Co ciekawe, na zajęcie pierwszego miejsca wystarczyły mu dwa dobre dni. Zwłaszcza wczorajszy dzień może zaliczyć do bardzo udanych. Zysk w wysokości 191% w jeden dzień to imponujący wynik. Tak dobry wynik trader ten osiągnął dzięki agresywnej spekulacji na EURUSD oraz USDJPY. Przez pierwszą część dnia Barnat wyłącznie kupował EURUSD licząc na kontynuacje trendu wzrostowego. Po południu, kiedy główna para walutowa zbliżyła się do poziomu 1,3100 zamknął całość pozycji realizując zyski. Po krótkiej przerwie „odwrócił się” i do końca dnia otwierał tylko krótkie pozycje na EURUSD oraz USDJPY.


Po spadku tradera o nicku Marekkk do Rankingu Pościgowego, na trzecie miejsce wskoczył wojtas73. Gracz ten może pochwalić się prawie 50% stopą zwrotu. Warto zauważyć, że trader ten wypracował najlepsze stopy zwrotu w pierwszych dniach konkursu. Wczorajszy dzień nie był dla tego gracza zbyt udany, gdyż poniósł on straty na EURJPY i EUEUSD. Jednakże słabość wczorajszych liderów pozwoliła mu znaleźć się w czołówce.


Dzisiejszy wieczór może sprzyjać kolejnym zmianom w konkursie. O 20:00 publikowany jest protokół z posiedzenia FOMC. Często komunikat ten prowadził do sporych ruchów na EURUSD, warto więc pilnie obserwować serwisy informacyjne o 20:00 i szybko reagować na napływające informacje.


  


Aby przejść do II etapu konkursu i rywalizować o 100 000 PLN wystarczy założyć rachunek realny TMS Pro. Dołącz już dziś i graj o pełną pulę!


Etap II