Konkurs: Podsumowanie dnia 6 z 30

09-04-2013 11:33
Wczorajszy dzień zgodnie z przewidywaniami upłynął dosyć spokojnie. Para EURUSD pozostała w przedziale wahań 1,2970 – 1,3030.
Konkurs: Podsumowanie dnia 6 z 30

Stabilizacja na rynku spowodowała również brak zmiany na pozycji lidera. Wciąż pozostaje nim trader o nicku dayway ze stopą zwrotu 66,78 %. Kontynuuje on strategię ucinania choćby najmniejszych strat. Drugie miejsce należy do uczestnika o nicku Marekkk. On również nie poprawił swojej stopy zwrotu, która wynosi 60,25%. Jednak ten gracz nie może zaliczyć wczorajszego dnia do udanych - poniósł on znaczne straty na srebrze i obecnie istnieje duże ryzyko że spadnie do Rankingu Pościgowego.


Skoro mowa o tym rankingu, warto wspomnieć o jego liderach - ARGUSie i micie. Argus obecnie ma najlepsza stopę zwrotu w konkursie - 113,98%. Jednak jego saldo jest niższe od wpłaty początkowej. Również mit z wynikiem 64,22% byłby na wysokim miejscu w Rankingu Generalnym, gdyby wycena jego rachunku nie była znacznie poniżej wpłaty początkowej. Ci gracze mogą jeszcze wrócić do czołówki Rankingu Generalnego, zwłaszcza jeśli zdecydują się na dopłatę środków i odrabianie strat większym kapitałem.


Dzisiejszy dzień zapowiada się dla EURUSD również spokojnie, jak wczorajszy. Gracze, którzy szukają większej zmienności powinni przyjrzeć się rynkowi srebra i bardzo dynamicznym ostatnio parom jenowym. Przez ostatnich kilka dni na tych instrumentach odnotowano dość znaczące dzienne zmiany, co oznacza dostatek ciekawych okazji transakcyjnych.

 


 


 


 


  


Aby przejść do II etapu konkursu i rywalizować o 100 000 PLN wystarczy założyć rachunek realny TMS Pro. Dołącz już dziś i graj o pełną pulę!


Etap II