Konkurs: Podsumowanie dnia 4 z 30

05-04-2013 10:40
Zapowiadany wczoraj wzrost zmienności bardzo szybko stał się faktem.

Tuż po konferencji EURUSD wystrzelił ponad 200 pipsów do góry osiągając nowe tygodniowe maksimum na poziomie 1,2948. Ten znaczący ruch na parze EURUSD, osiągając rezultat 62,01%, zdołał wykorzystać nowy lider rankingu Generalnego – mit. Co ciekawe, pomimo tak dużych wzrostów na EURUSD trader ten wypracował wynik zarówno na długich jak i krótkich pozycjach.

Warto zwrócić uwagę również na lidera rankingu pościgowego – ARGUSa, który wypracował wczoraj dzienną stopę zwrotu powyżej 300%. Zyski pochodziły w większości z agresywnie otwieranych długich pozycji na EURUSD, choć zdarzały się też zyskowne pozycje krótkie. Jeżeli trader ten utrzyma tak dobra passę na rynku, ma bardzo duże szanse na znalezienie się w Rankingu Generalnym , gdyż w chwili obecnej brakuje mu tylko kilku procent do przekroczenia granicy wpłaty początkowej.

Po wczorajszym dniu widać, że zmagania II etapu konkursu TMS Day Trader nabierają rumieńców. Z jednej strony do konkursu dołącza coraz większa ilość uczestników, z drugiej strony rynek charakteryzuje się dużą zmiennością pozwalając na osiągnięcie wysokich stóp zwrotu graczom którzy wiedza jak tego dokonać.
 

Brałeś udział w I etapie konkursu? Wypełnij ankietę i odbierz e-book "Skuteczny Daytrading na rynku Forex".

Ankieta

 

 

 

 

Aby przejść do II etapu konkursu i rywalizować o 100 000 PLN wystarczy założyć rachunek realny TMS Pro. Dołącz już dziś i graj o pełną pulę!

Etap II