Konkurs: Podsumowanie dnia 29 z 30

10-05-2013 10:15
Takich emocji w końcówce naszego konkursu chyba nikt się nie spodziewał.

Jeszcze wczoraj wszystko wskazywało na to, że pozycja Markkka jest niezagrożona, a liderzy rankingu pościgowego co najwyżej mogą starać się odrobić swoje straty i wejść do pierwszej piątki rankingu Generalnego. Nic bardziej mylnego.

VanessaA która od dłuższego czasu znajdowała się w pierwszej piątce rankingu Pościgowego, miała wczoraj wyśmienity wynik. W ciągu jednego dnia zdołała powiększyć stan swojego rachunku o ponad 200%. Dzięki temu, nie tylko przeszła do rankingu Generalnego ale znalazła się na pierwszym miejscu z wynikiem 205,42%.

Tak wyśmienity wynik w dniu wczorajszym, VanessaA osiągnęła dzięki trafnemu przewidzeniu trendu na EURUSD. Zawodniczka od samego rana konsekwentnie otwierała krótkie pozycje na tej parze walutowej. Jednocześnie gdy kurs zaczął już spadać, nie zamknęła szybko pozycji tylko jeszcze ją powiększyła. W końcu gdy osiągnęła ona satysfakcjonująca stopę zwrotu, zamknęła całość pozycji w okolicy dziennego minimum. Gratulacje!

Dziś ostatni dzień konkursu. Zostało jeszcze kilka godzin na poprawienie wyniku. Wczorajszy wyczyn Vanessy pokazuje że warto walczyć do samego końca!