Konkurs: Podsumowanie dnia 28 z 30

09-05-2013 11:23
Wiele wskazuje na to, że wykrystalizowała się już czołówka Rankingu Generalnego.

Wynika to z pewnością z dwóch powodów. Po pierwsze, gracze zajmujące czołowe miejsca działają bardzo ostrożnie, nie dopuszczając do dużych strat i spadku salda poniżej sumy wpłat na rachunek. Po drugie, dzienne zmiany na najpopularniejszej parze walutowej, czyli EURUSD przez ostatnie dni nie przekraczają 100 pipsów, co zwykle nie sprzyjało osiąganiu wysokich dziennych stóp zwrotu.

Tymczasem pozostali gracze, zwłaszcza ci z Rankingu Pościgowego nie składają broni. Zwróciłbym uwagę zwłaszcza na przewijającego się już wcześniej w naszych komentarzach Barnata. Wczorajszy dzień był dla niego bardzo udany. W ciągu jednego dnia był on w stanie powiększyć saldo swojego rachunku o 158%! Tak świetny wynik sprawił, że zostaje mu już coraz mniejsza kwota strat do odrobienia. Widać, że zawodnikowi temu bardzo dobrze handluje się w trendzie bocznym. 

Czasu na odrobienie strat zostało już bardzo mało, a potencjalna wygrana jest naprawdę duża, stąd myślę, że warto w tych ostatnich godzinach konkursu zaryzykować nieco więcej niż zwykle, zwłaszcza gdy strat do odrobienia zostało już stosunkowo niewiele.

 

 

Aby przejść do II etapu konkursu i rywalizować o 100 000 PLN wystarczy założyć rachunek realny TMS Pro. Dołącz już dziś i graj o pełną pulę!

Etap II