Konkurs: Podsumowanie dnia 27 z 30

08-05-2013 11:05
Walka w czołówce Rankingu Generalnego wyraźnie się zaostrza.

Pozycja Markkka wydawała się dotychczas niezagrożona . Wiele wskazuje jednak na to, że pozostali uczestnicy wcale nie złożyli broni i również będą walczyć o zwycięstwo. Graczem,  który obecnie najbardziej zagraża dotychczasowemu liderowi jest inwestor o nicku Lekkoparzony. Pojawiał się on już w czołówce Rankingu Generalnego ale w przede wszystkim w pierwszym, wstępnym etapie konkursu.

Zawodnik ten już od końca kwietnia mógł pochwalić się wysokim wynikiem, jednak stan środków poniżej sumy wpłat nie pozwalał mu na przejście do Rankingu Generalnego.  Zmiana strategii oraz konsekwencja w jej realizowaniu sprawiły, że pomimo znaczących początkowych strat, zawodnik ten odrobił je i na finiszu znalazł się w pierwszej trójce klasyfikacji.

Warto też wspomnieć o zawodnikach z czołówki Rankingu Pościgowego. Ben_Bernanke, SLAW czy VanessaA. mogą pochwalić się wynikiem przekraczającym 150%, który dałby im miejsca w pierwszej piątce Rankingu Generalnego. Aby się tam znaleźć, muszą oni jednak odrobić poniesione wcześniej straty. Niewątpliwie znacząco mogłoby im w tym pomóc zasilenie rachunku - dodatkowa wpłata sprawiłaby, że nawet osiągnięcie niewielkiej stopy zwrotu na zainwestowanym większym kapitale pomogłoby odrobić wcześniejsze straty i przejść do Rankingu Generalnego.

 

 

Aby przejść do II etapu konkursu i rywalizować o 100 000 PLN wystarczy założyć rachunek realny TMS Pro. Dołącz już dziś i graj o pełną pulę!

Etap II

 

X
Poleć artykuł innej osobie

Uzupełnij poniższy formularz

CAPTCHA
 
Graficzne pułapki CAPTCHA