Konkurs: Podsumowanie dnia 24 i 25 z 30

06-05-2013 14:19
Za nami długi weekend i bardzo duże dzienne wahania na EURUSD. Zgodnie z przewidywaniami, ostatnie trzy dni ubiegłego tygodnia obfitowały w duże zmiany na tej parze walutowej.

Najpierw decyzja ECB, a później raport z amerykańskiego rynku pracy wywołały spore dzienne zmiany kursu.

Te wahania nie zostały jednak w pełni wykorzystane przez graczy z czołówki Rankingu Generalnego. Marekkk przyjął strategię wyczekiwania na ruchy przeciwników i konsekwentnie się jej trzyma. Drugi na liście waittree przez weekend nie powiększył salda swojego rachunku. Jedynie zawodniczka o nicku gordonowka zdołała lekko poprawić swój wynik i wyprzedzić trzeciego dotychczas Foreksia.

Przed nami ostatni tydzień konkursu. Warto w ciągu tych ostatnich dni rywalizacji w maksymalnym stopniu wykorzystać nadarzające się okazje rynkowe, by polepszyć swoją pozycję. Być może finisz konkursu przyniesie jeszcze sporo emocji i zmian w czołówce, zwłaszcza że uczestnicy sklasyfikowani w Rankingu Pościgowym osiągnęli wysokie średnie stopy zwrotu i mogą szybko znaleźć się w czołówce Rankingu Generalnego.
 

 

Aby przejść do II etapu konkursu i rywalizować o 100 000 PLN wystarczy założyć rachunek realny TMS Pro. Dołącz już dziś i graj o pełną pulę!

Etap II