Konkurs: Podsumowanie dnia 21 z 30

30-04-2013 11:54
Wczorajszy dzień zgodnie z przewidywaniami nie przyniósł większych zmian w czołówce.

Liderem rankingu Generalnego dalej pozostaje Marekkk z wynikiem 203,04%. Zawodnik po objęciu prowadzenia przyjął strategię wyczekiwania i konsekwentnie się jej trzyma.

Drugi najlepszy zawodnik, Ben_bernanke również nie zmienia swojej strategii. Dalej bardzo intensywnie handluje na swoim rachunku na parach EURUSD i USDJPY. Niejednokrotnie zwracaliśmy uwagę na fakt niekorzystnego stosunku średni zysk/średnia strata na rachunku tego klienta. Niestety ta tendencja dalej się utrzymuje, a nawet pogłębia. Cały czas jednak takiej strategii sprzyja utrzymujący się trend boczny na parze EURUSD. Trader ten musi jednak uważać na końcówkę tygodnia kiedy to spodziewamy się zakończenia panującego trendu bocznego.

Warto tez wspomnieć o Barnacie, który ponownie wrócił do rankingu Generalnego. Wczorajszy dzień był dla niego bardzo udany gdyż zdołał on powiększyć stan swojego konta aż o 135%. Jednakże saldo jego rachunku cały czas balansuje w okolicy sumy wpłat na rachunek przez co nawet jedna nieudana transakcja może ponownie wypchnąć go z rankingu Generalnego.

 

 

Aby przejść do II etapu konkursu i rywalizować o 100 000 PLN wystarczy założyć rachunek realny TMS Pro. Dołącz już dziś i graj o pełną pulę!

Etap II