Konkurs: Podsumowanie dnia 18 z 30

25-04-2013 10:09
Zapowiadana przeze mnie zmiana lidera stała się faktem. Od dziś nowym liderem jest inwestor o nicku Marekkk.

Zgodnie z przewidywaniami gracz ten odrobił wczoraj z nawiązką brakujące kilkanaście złotych do wpłaty początkowej i tym samym przeszedł do rankingu Generalnego. Zmiana strategii, konsekwencja i cierpliwość przyniosły temu zawodnikowi pozytywne rezultaty. 203,04% jest obecnie najlepszym wynikiem w konkursie we wszystkich rankingach. Drugi na liście Barnat ma wynik 100,52%. Jest to duża różnica. Konkurs jednak dalej trwa i na rynku będzie kilka okazji do poprawy wyniku i objęcia prowadzenia.

Najpoważniejszym kandydatem do rywalizacji o końcowe zwycięstwo w rankingu Generalnym jest zawodnik o nicku Lekkoparzony. Obecnie jest on liderem rankingu Pościgowego i może pochwalić się wynikiem 164,25%. Aby zapewnić sobie zwycięstwo, gracz ten musi wprowadzić zmiany w swojej strategii. Przede wszystkim powinien znacznie polepszyć stosunek średni zysk/średnia strata, który w chwili obecnej jest niekorzystny - poniżej wartości 1,0. Warto przypomnieć, że Lekkoparzony w I etapie konkursu zając drugie miejsce, jak widać ma wiedzę i możliwości aby rywalizować o zwycięstwo.

Wracając na chwilę do okazji rynkowych, wczoraj EURUSD pomimo złych danych z Niemiec, zdołał obronić wsparcie na 1,2970, a później trwale wyjść powyżej poziomu 1,3000. Takie zachowanie EURUSD stwarza dogodne warunki do dalszych wzrostów i ataku na poziom 1,3200. Okazja do tego nadarzy się już w przyszłym tygodniu po posiedzeniu ECB oraz publikacji raportu z rynku pracy w USA.
 

 

Aby przejść do II etapu konkursu i rywalizować o 100 000 PLN wystarczy założyć rachunek realny TMS Pro. Dołącz już dziś i graj o pełną pulę!

Etap II