Konkurs: Podsumowanie dnia 17 z 30

24-04-2013 10:06
Wszystko wskazuje na to, że wkrótce będziemy mieć nowego lidera rankingu Generalnego.

W poprzednim komentarzu wspomnieliśmy o uczestniku Marekkk, aktualnym liderze rankingu Pościgowego. Znacząco skorygował on swoją strategie i poprawił wyniki. Wtorek był kolejnym dniem, w którym gracz ten zamknął kolejne zyskowne pozycje. W dniu dzisiejszym brakuje mu już tylko kilkunastu złotych do zrównania salda początkowego z sumą wpłat na rachunek. Wydaje się prawie pewne, że wkrótce Marekkk przejdzie do rankingu Generlanego. Przypomnijmy, jego aktualny wynik 203,04% dałby mu pierwsze miejsce.

Tymczasem w czołówce rankingu Generalnego wczoraj nie doszło do żadnych zmian. Warto jedynie odnotować, że gracz o nicku TUJESTEM miał wczoraj bardzo udany dzień. Dzięki zamknięciu zyskownych pozycji na EURUSD powiększył stan swojego rachunku aż o 84%. Na dzień dzisiejszy TUJESTEM powiększył stan swojego konta łącznie o prawie 250% co już jest niewątpliwie nie lada osiągnięciem.

Na rynku cały czas obserwujemy konsolidację. Wczoraj pomimo przełamania wsparcia na 1,3000 kurs EURUSD nie może wygenerować większego ruchu niż 80-100 pipsów. Warto jednak cierpliwie poczekać na sygnały zajęcia pozycji na tej parze walutowej, które po tak męczącej konsolidacji powinny przynieść znaczące zyski.
 

 

Aby przejść do II etapu konkursu i rywalizować o 100 000 PLN wystarczy założyć rachunek realny TMS Pro. Dołącz już dziś i graj o pełną pulę!

Etap II