Konkurs: Podsumowanie dnia 15 z 30

22-04-2013 10:41
Wszystko wskazuje na to, że czołówka Rankingu Generalnego się wykrystalizowała.

Piątek był niestety ponownie fatalny dla lidera rankingu – Barnata. Gracz ten cały czas intensywnie handluje EURUSD. Jednak ostatnie rezultaty inwestycji są niepokojące. Barnat powinien jak najszybciej zweryfikować swoją strategie, gdyż w przeciwnym razie jego obecność w Rankingu Generalnym będzie zagrożona.

Jest to tym bardziej istotne, gdyż pozostali uczestnicy cały czas depczą mu po piętach. Gracz o nicku TUJESTEM w piątek ponownie poprawił wynik, kiedy to powiększył saldo swojego rachunku aż o ponad 62%. Tak dobry wynik trader ten zawdzięcza transakcjom na EURUSD oraz AUDUSD. Zwraca uwagę zwłaszcza utrzymywanie przez tego gracza wysokiej skuteczności dokonywanych transakcji. W piątek wszystkie zamknięte pozycje przyniosły zysk! Gratulacje!

Tak wysokiej skuteczności sprzyja z pewnością trend boczny panujący na EURUSD. Ta para walutowa od 2 tygodni porusza się w zakresie 1,3000 – 1,3200. Na takim rynku, ceny najczęściej wracają do poziomu otwarcia pozycji, bez względu na to gdzie zawarliśmy transakcje. Problemy jednak pojawią się, gdy w końcu kurs wybije się w jedna ze stron i wejdzie w silny trend. Wtedy należy jak najszybciej porzucić strategię bazującą na grze w trendzie. W przeciwnym razie możemy ponieść znaczące straty.
 

 

Aby przejść do II etapu konkursu i rywalizować o 100 000 PLN wystarczy założyć rachunek realny TMS Pro. Dołącz już dziś i graj o pełną pulę!

Etap II