Konkurs: Podsumowanie dnia 12 z 30

17-04-2013 09:41
Wczorajszy dzień nie przyniósł większych zmian w czołówce rankingu Generalnego.

Liderem cały czas pozostaje Barnat z wynikiem  100,52%. To, że jego wynik nie zmienia się od kilku dni nie oznacza, że trader ten nic nie robi. Wręcz przeciwnie, przez ostatnie kilka dni wykazuje sporą aktywność przede wszystkim na EURUSD. Warto zauważyć, że Barnat otwiera stosunkowo duże pozycje. Powoduje to równie wysokie wahania kapitału na jego rachunku. Jednak wysoka skuteczność pozwala mu systematycznie zarabiać. W chwili obecnej już kilkukrotnie pomnożył swoja wpłatę początkową co jest niewątpliwie dużym sukcesem.

Na drugie miejsce wskoczył gracz o nicku crap artist. Jest to typowy przykład daytradera. Otwiera on bardzo dużo transakcji przede wszystkim na EURUSD. W momencie gdy otwarta pozycja pokazuje zysk w miarę szybko jest zamykana. Czasami, przy sprzyjającym rynku, potrafi przetrzymać dłużej pozycję i powiększyć zysk. W przypadku tego gracza na szczególną uwagę zasługuje wysoka skuteczność. Pomimo przeprowadzania kilkunastu transakcji dziennie, około 80% z nich kończy się zyskiem. To nie lada osiągnięcie!

Dzisiejszy dzień powinien przynieść kontynuację trendu wzrostowego na ulubionej przez graczy parze walutowej czyli EURUSD. Będzie to z pewnością sprzyjać uczestnikom konkursu którzy lubią grać z trendem.
 

Brałeś udział w I etapie konkursu? Wypełnij ankietę i odbierz e-book "Skuteczny Daytrading na rynku Forex".

Ankieta

 

 

 

 

Aby przejść do II etapu konkursu i rywalizować o 100 000 PLN wystarczy założyć rachunek realny TMS Pro. Dołącz już dziś i graj o pełną pulę!

Etap II