Konkurs: Podsumowanie dnia 11 z 30

16-04-2013 12:04
Wczorajszy dzień przyniósł kilka zmian w czołówce rankingu generalnego.

O ile pierwsze miejsce dalej należy do Barnata z wynikiem 100,52% to drugim i trzecim miejscu mamy nowych zawodników. Carp artist pierwszy raz pojawił się w czołówce rankingu. Jego aktualny wynik to 72,47%. Otwiera pozycje wyłącznie na EURUSD. Jest typowym graczem intraday. Bardzo rzadko utrzymuje pozycje przez noc. Zwykle zamyka je po kilku – kilkunastu minutach.

Kolejnym nowym traderem który znalazł się w czołówce jest inwestor o nicku waittree. Jego aktualna stopa zwrotu to 70,82%. Wczorajszy dzień był dla niego bardzo udany, gdyż powiększył swój portfel o ponad 90%! Większość zysku gracz ten wypracował wczoraj na krótkich pozycjach na złocie i USDJPY. Warto wspomnieć, że waittree konsekwentnie pilnuje aby straty nie urosły do wysokich poziomów. Praktycznie do każdej pozycji zakłada stop lossy, a jednocześnie pozwala rosnąc zyskom. To dobrze rokuje dla jego rachunku na przyszłość.

 Wracając na chwilę do złota, warto odnotować wczorajsze wyjątkowo duże zamiany cen metali szlachetnych. Po piątkowym przełamaniu długoterminowych wsparć, zarówno na srebrze jak i na złocie doszło do gwałtownej przeceny, która w dniu wczorajszym przybrała jeszcze na sile. Tak duża zmienność jest idealnym środowiskiem do szybkich, intradayowych transakcji.
 

Brałeś udział w I etapie konkursu? Wypełnij ankietę i odbierz e-book "Skuteczny Daytrading na rynku Forex".

Ankieta

 

 

 

 

Aby przejść do II etapu konkursu i rywalizować o 100 000 PLN wystarczy założyć rachunek realny TMS Pro. Dołącz już dziś i graj o pełną pulę!

Etap II