Konkurs: Podsumowanie dni 22 i 23 z 30

02-05-2013 12:34
Wczorajszy dzień przyniósł spore zmiany w rankingu Generalnym.

O ile lider dalej pozostaje ten sam, to pozostałe dwa miejsca zajmują już zupełnie inni gracze niż we wtorek. Zarówno Barnat jak i Ben_Bernanke ponieśli w ostatnich 2 dniach straty, które zepchnęły ich z rankingu Generalnego do rankingu Pościgowego.

Ich miejsce zajęli inni gracze którzy działali trochę ostrożniej. Drugie miejsce w dniu dzisiejszym należy do uczestnika o nicku waittree. Trader ten miał bardzo dobrą pierwsza połowę kwietnia, głównie dzięki intradayowym transakcjom na EURUSD, USDJPY oraz GBPUSD. Druga połowa kwietnia była dla niego już zdecydowanie mniej korzystna, gdyż zaczął on ponosić systematycznie straty. To skłoniło go do wstrzymania transakcji. Jak widać, póki co przynosi to dobre rezultaty, gdyż gracz przestał tracić, a wypracowany wynik (70,82%) daje mu na dzień dzisiejszy drugie miejsce w rankingu Generalnym.

Trzecie miejsce należy do Foreksia. Jest to zawodnik który ma typową strategie daytradingową. Otwiera on codziennie bardzo dużo transakcji na EURUSD i stara się realizować nawet najmniejsze zyski. Daje mu to bardzo dużą skuteczność na zamkniętych transakcjach. Jednocześnie w sytuacji gdy pozycja przynosi stratę, gracz ten czeka z jej zamknięciem aż wyjdzie na plus. Jest to strategia bardzo ryzykowna tym bardziej, że w większości przypadków gracz ten nie zakłada zleceń stop loss.

 

 

Aby przejść do II etapu konkursu i rywalizować o 100 000 PLN wystarczy założyć rachunek realny TMS Pro. Dołącz już dziś i graj o pełną pulę!

Etap II