cTrader zdobywcą prestiżowej nagrody 'FX Week Award: Best Retail Platform'

01-08-2013 16:37
Oprogramowanie cTrader - w oparciu o które działa platforma TMS Pro - zdobyła nagrodę dla najlepszej platformy transakcyjnej - wyróżnienie zostało przyznane przez prestiżowy brytyjski tygodnik FX Week.

Nagroda FX Week "Best Retail Platform" to dowód uznania ze strony największych instytucji finansowych na świecie. Kapituła konkursowa zdecydowała, że cTrader - doskonały produkt, z którego korzystać mogą także Klienci TMS Brokers - jest najlepszym w tej chwili narzędziem służącym do handlu m.in. na rynku walutowym Forex.

Tegoroczny zwycięzca rozwija się dynamicznie od 2011 roku, kiedy to stał się szeroko rozpoznawalną marką i realną alternatywą dla dobrze znanego MetaTrader 4. Platforma jest używana przez wielu czołowych brokerów na całym świecie. Jednym z nich jest TMS Brokers, który jako jedyny w Polsce oferuje swoim Klientom dostęp do tak zaawansowanej technologicznie platformy, uważanej za niesamowicie przyjazną i łatwą w obsłudze.

Jeśli chcecie Państwo sprawdzić, jak działa TMS Pro oraz jakie są jej największe zalety - zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na jej temat, oraz przetestowania bezpłatnej wersji testowej. Zachęcamy także do założenia rachunku oraz inwestycję własnych środków poprzez TMS Pro - najlepszą platformę transakcyjną na rynku.