Przejdź na Pro.

Handluj mądrzej i zostań nagrodzony.


Niektóre rzeczy stają się lepsze w parze. Nasze partnerstwo z TradingView pozwala łączyć funkcje i narzędzia analityczne z przejrzystymi cenami OANDA TMS Brokers, szybką realizacją zleceń, w pełni zautomatyzowanymi systemami zarządzania ryzykiem i danymi rynkowymi. Korzystając z TradingView i OANDA, zyskujesz dostęp do szeregu narzędzi i funkcjonalności, które pomagają w bardziej inteligentnym inwestowaniu. A co w tym wszystkim jest najlepsze? Gdy zarejestrujesz się, aby handlować z nami za pośrednictwem TradingView, otrzymasz kod promocyjny na rok płatnej subskrypcji za darmo*.


*Oferta tylko dla klientów wariantu Connect PREMIUM (CFD PREMIUM), patrz regulamin.

Integracja TradingView i OANDA TMS Brokers jest dostępna tylko dla klientów OANDA TMS Brokers przebywających na terenie Unii Europejskiej.

Oanda logo

Preferowany broker

OANDA została nagrodzona przez społeczność
TradingView tytułem „Broker Roku 2023" oraz
„Najpopularniejszy Broker” roku 2020, 2021 i 2022.

Oanda award Oanda award Oanda award Oanda award

Jak uzyskać dostęp do konta OANDA TMS Brokers
na platformie TradingView?

Krok 1

Krok 1


Utwórz konto rzeczywiste
w OANDA TMS Brokers.

Krok 1

Krok 2


Otwórz wykres na TradingView, a następnie kliknij zakładkę "Trading panel" (terminal transakcyjny) i wybierz OANDA z listy brokerów.

Krok 1

Krok 3


Wprowadź dane swojego rachunku, aby autoryzować dostęp do rachunku handlowego OANDA TMS Brokers. Możesz teraz handlować za pośrednictwem TradingView.

Jak otrzymać kod na roczną subskrypcję TradingView
Essential z OANDA TMS Brokers?

Krok 1

Krok 1


Wykonaj wszystkie kroki z poprzedniej sekcji.

Krok 1

Krok 2


Wyślij nam wiadomość e-mail na adres tradingviewplan@oanda.com z potwierdzeniem rejestracji.

Krok 1

Krok 3


Otrzymaj kod na wskazany przez siebie adres mailowy

Funkcje platformy TradingView*

Wszystkie narzędzia w jednym miejscu


Standardowe i niestandardowe wskaźniki są dostępne obok zaawansowanych ekranów i kanału informacyjnego na żywo, co oznacza, że możesz zawierać transakcje bez konieczności przełączania platform.

Obsługa wielu platform


Skorzystaj z solidnej i wydajnej przeglądarki TradingView, aplikacji komputerowych i mobilnych ze zsynchronizowanymi układami, listami obserwowanych i ustawieniami.

Społeczność TradingView


Dołącz do największej społeczności finansowej w sieci, z ponad 50 milionami aktywnych inwestorów i tysiącami pomysłów handlowych i niestandardowych wskaźników.

*Informacje o funkcjonalnościach oferowanych przez TradingView pochodzą bezpośrednio od TradingView.com. Funkcje mogą się różnić w zależności od wybranej oferty i subskrypcji w TradingView. Dane aktualne na moment publikacji: styczeń 2024.

Wyjątkowe wykresy

  • Wysoce interaktywne, responsywne i przyjazne dla urządzeń mobilnych wykresy zoptymalizowane pod kątem urządzeń dotykowych.
  • Ponad 400 gotowych wskaźników dla popularnych strategii handlowych oraz dodatkowe które mogą być tworzone przez użytkowników.
  • Ponad 15 typów wykresów i ponad 110 narzędzi do rysowania wzmocnionych przez adaptacyjne efekty wizualne i regulowane ustawienia.
  • Możliwość korzystania z maksymalnie 16 zsynchronizowanych wykresów w jednym układzie i stosowania analizy wielu ram czasowych.

Elastyczne sposoby handlu

  • Możesz tradować na wykresach za pomocą zleceń typu "przeciągnij i upuść" lub korzystać z responsywnego panelu zleceń.
  • Możesz inteligentnie definiować elastyczne cele wejścia, zatrzymania i zysku lub zastosować częściowe zamknięcie pozycji.

Rozbudowana analityka

  • Ponad 100 podstawowych pól i wskaźników, raportów finansowych i analiz wyceny w zasięgu ręki.
  • Możesz analizować transakcje na swoim wykresie i wykorzystywać dane historyczne do testowania różnych strategii za pomocą szczegółowych raportów
  • Możesz śledzić, wyszukiwać lub tworzyć najlepsze pomysły handlowe i edukacyjne, aby przenieść swoje umiejętności analityczne na wyższy poziom.
  • TradingView zapewnia dostęp do rozbudowanych map cieplnych, obrazujących ogólny stan rynku lub poszczególnej branży.

Kontrakty na różnicę są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej.
75% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami na różnicę u niniejszego dostawcy.
Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty na różnicę, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.