Dzień na rynku: 26 III

26-03-2021 08:15
Kalendarz ekonomiczny w piątek jest dość rozbudowany, ale większość publikacji ma ograniczony potencjał cenotwórczy. Za nami dane o sprzedaży detalicznej z Wielkiej Brytanii, a o 9:30 poznamy odczyt ze Szwecji. Kluczową publikacją będzie w piątek ocena koniunktury instytutu Ifo, którą poznamy o 10:00. Po południu przeniesiemy się do USA, gdzie o 13:30 opublikowany zostanie indeks PCE Core, a o 15:00 indeks Uniwersytetu Michigan.

.

Zastrzeżenia prawne

Kontrakty na różnicę są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej.
75% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami na różnicę u niniejszego dostawcy.
Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty na różnicę, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy.