X
Poleć artykuł innej osobie

Uzupełnij poniższy formularz

CAPTCHA
 
Graficzne pułapki CAPTCHA

Źródła przewagi TMS

Zaufani maklerzy i doradcy

Od ponad 17 lat Dom Maklerski TMS Brokers jest liderem w świadczeniu usług doradztwa na rynkach walut, CFD, kontraktów terminowych i opcji. W tym czasie zyskaliśmy reputację godnych zaufania maklerów i doradców inwestycyjnych, oferując Klientom połączenie eksperckiej wiedzy z doskonałą znajomością lokalnego rynku.

Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług stworzonych z myślą o sukcesie naszych Klientów. Uzupełnia ją bogata oferta webinarów i seminariów dostarczających cennej wiedzy i umiejętności zarówno początkującym, jak i doświadczonym inwestorom.

TMS Brokers dostarcza wiadomości oraz wyniki badań i analiz z najlepszych źródeł na świecie.

Znakomite narzędzia inwestycyjne

TMS Brokers oferuje szeroki wybór platform inwestycyjnych i narzędzi analitycznych, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających traderów. W ofercie TMS Brokers znajdują się trzy najwyższej klasy platformy umozliwiające inwestowanie na rynkach walut, CFD, kontraktów terminowych oraz opcji.

Nasza gama platform pozwala korzystać ze świetnej płynności i kwotowań ECN oraz animatorów rynku, a transakcje można zawierać ręcznie, automatycznie lub z wykorzystaniem sygnałów pochodzących od społeczności inwestorów. TMS Brokers oferuje również eksluzywne narzędzia inwestycyjne i analityczne stanowiące niewyczerpane źródło wysokiej jakości sygnałów rynkowych oraz niezależnych analiz i porad.

Najlepsza egzekucja zleceń

TMS Brokers oferuje najwyższą prędkość i jakość egzekucji zleceń po najbardziej konkurencyjnych stawkach na rynku.

Nasze źródła danych pozwalają zagwarantować, że proponujemy stawki odzwierciedlające najlepszą płynność i stawki. Platformy TMS oferują możliwość wyboru stałych i zmiennych spreadów, z lub bez prowizji.

Doskonałe wsparcie Klienta

Powyższe zalety to dopiero początek. TMS Brokers jest oddany również świadczeniu najlepszego wsparcia swoim Klientom. Licencjonowani maklerzy są gotowi, by wspierać Cię w codziennych inwestycjach.

Program VIP pozwala właścicielom pakietów Premium i Platinum korzystać ze specjalnych warunków transakcyjnych, specjalnego wsparcia oraz codziennych webinarów i rekomendacji. Posiadacze kont Platinum mają dodatkowo dostęp do indywidualnych sesji szkoleniowych, zaawansowanych seminariów oraz specjalnych wydarzeń VIP.

Niedościgniona znajomość rynku

TMS Brokers to jedyna instytucja finansowa z Europy Środkowo-Wschodniej uczestnicząca w rankingu prestiżowego tygodnika FX Week. Od 2008 roku 173 razy zajęliśmy pierwsze lub drugie miejsce w rywalizacji z ponad 30 czołowymi instytucjami walutowymi. W 2009 roku zostaliśmy liderem rankingu prognoz walutowych FX Week.

Dom TMS Brokers zdobył liczne nagrody i uznanie za swoje wiodące produkty i usługi, w tym tytuły "Best FX Broker Central & Eastern Europe" w 2010 i "Best FX Broker Central Europe" w 2011 roku, przyznane przez prestiżowy magazyn World Finance.

Najlepsze niezależne analizy i rekomendacje

Dzięki makroekonomicznemu podejściu do analizy rynków, TMS Brokers ma przewagę w analizie ważnych informacji i wydarzeń wpływających na rynki kapitałowe. Nasze metody analizy technicznej pomagają rozpoznawać dobre momenty na rozpoczęcie i zakończenie transakcji oraz okazje handlowe o atrakcyjnym stosunku zysku do ryzyka.

Dostarczamy również wiadomości oraz wyniki badań i analiz z najlepszych źródeł na świecie, dając Ci informacyjną przewagę nad konkurencją. Strumień wiadomości FXStreet pozwala Klientom filtrować komunikaty tak, aby otrzymywać tylko informacje zgodne z ich zainteresowaniami i profilem inwestycyjnym.

Rekomendacje TMS Alerts

TMS Alerts to sygnały inwestycyjne opracowywane codziennie  przez zespół analityków dla najpopularniejszych instrumentów finansowych. Rekomendacje dotyczą m.in. poziomów wejścia, stop loss i take profit, aktualizowanych w ciągu dnia, tak aby nadążać za zmianami zachodzącymi na rynku. TMS Alerts są dostarczane  bez dodatkowych opłat.

Podmiot regulowany

Dom Maklerski TMS Brokers jest regulowany przez Komisję Nadzoru Finansowego. Oznacza to, że spełnia bardzo rygorystyczne wymagania dotyczące sprawozdań i kapitału regulacyjnego. KNF wymaga m.in. by środki finansowe klientów były odseparowane od kapitału TMS Brokers.

Dzięki temu pozostają one pod opieką wiodących instytucji bankowych.

 

Skontaktuj się z nami

Masz pytania do TMS Brokers?

Chętnie na nie odpowiemy. Wystarczy skontaktować się z nami przez e-mail: dommaklerski@tms.pl.