X
Poleć artykuł innej osobie

Uzupełnij poniższy formularz

CAPTCHA
 
Graficzne pułapki CAPTCHA

Współpraca

Współpraca z brokerami wprowadzającymi

Dołączając do naszej sieci brokerów wprowadzających dasz swoim klientom dostęp do wiodących produktów i usług świadczonych przez TMS Brokers. Zapewniamy najszerszy na polskim rynku zakres platform inwestycyjnych, narzędzi handlowych i usług premium.

Oprócz tego, nasi brokerzy wprowadzający mogą uczestniczyć w bezpłatnych szkoleniach z produktów i usług TMS Brokers, jak też kursów z technik sprzedaży.

Seminaria i szkolenia

Oferujemy szeroki wachlarz seminariów i szkoleń dostępnych dla Twoich Klientów, pozwalając im zapoznać się z korzyściami wynikającymi z posiadania konta w TMS Brokers.

Stała innowacja

TMS Brokers pozostaje liderem w temacie innowacyjności produktów i jakości usług, projektowanych w jednym celu – aby pomagać naszym Klientom odnosić inwestycyjne sukcesy.

Różne typy kont

TMS Brokers oferuje trzy rodzaje rachunków, by spełniać oczekiwania różnych profili Klientów. Konta Standard, Premium i Platinum są dostępne na wszystkich naszych platformach. Usługa VIP to z kolei specjalna pomoc i doradztwo dla posiadaczy kont Premium i Platinum.

Konta Standard, Premium i Platinum są dostępne na wszystkich naszych platformach. Usługa VIP to z kolei specjalna pomoc i doradztwo dla posiadaczy kont Premium i Platinum.

Współpracuj z liderem rynku

Dowiedz się, co możesz zyskać współpracując z nami jako broker wprowadzający. Zwiększ swoją szansę na sukces dzięki produktom i usługom TMS Brokers.

Kontakt

Więcej informacji na temat partnerstwa udzieli: 

Piotr Adamczak
Email: pa@tms.pl
Tel.: +48 785 340 601