X
Poleć artykuł innej osobie

Uzupełnij poniższy formularz

CAPTCHA
 
Graficzne pułapki CAPTCHA

WebDirect

Wypróbuj TMS WebDirect już teraz i inwestuj na globalnych rynkach niezależnie od czasu i miejsca, w którym aktualnie się znajdujesz.

TMS WebDirect jest opartą o interfejs strony internetowej platformą transakcyjną zapewniającą inwestorom pełny, a jednocześnie elastyczny dostęp do rynków finansowych – z każdego podłączonego do Internetu komputera na świecie. Inwestowanie jeszcze nigdy nie było prostsze niż teraz.

Jesteś już zarejestrowany? Zaloguj się już teraz do TMS WebDirect w przeglądarce internetowej przy pomocy dotychczasowego loginu i hasła.

Klienci:
https://www.webdirect.tms.pl/
Demo:
https://www.webdirect.tms.pl/sim/

Korzyści płynące z wykorzystania TMS WebDirect:

 • Natychmiastowy dostęp do Twojego rachunku inwestycyjnego – kiedykolwiek chcesz i gdziekolwiek jesteś.   
 • Bez pobierania i instalacji jakiegokolwiek oprogramowania.
 • Przyjazny dla użytkownika interfejs z jeszcze większymi możliwościami definiowania wyglądu obszaru roboczego. 
 • Zawieranie transakcji jednym kliknięciem myszy – aby móc jeszcze szybciej reagować na dynamicznie zmieniające się warunki rynkowe.
 • Zaawansowane moduły wykresów i analiz służące przewidywaniu trendów rynkowych. 
 • Inwestuj za pomocą ponad 160 opcji walutowych, kontraktów spot na złoto i srebro, 450 instrumentów z 16 giełd światowych na rynku Futures, jak również 6600 kontraktów CFD na akcje spółek notowanych na 25 giełdach oraz CFD na kluczowe indeksy giełdowe.

Zalety

 • Jeden login – jedno hasło do wszystkich trzech platform inwestycyjnych
 • Notowania w czasie rzeczywistym
 • Interaktywny czat, umożliwiający bezpośrednią rozmowę z naszymi maklerami
 • Opracowania i analizy rynkowe, jak również rekomendacje inwestycyjne przygotowywane przez Departament Doradztwa i Analiz TMS Brokers
 • Ciągła aktualizacja stanu Twojego rachunku jak również wyniku inwestycyjnego Twojego portfela

TMS WebDirect został stworzony w oparciu o podstawową platformę TMS Direct, która corocznie zdobywa uznanie i nagrody, łącznie z prestiżowym tytułem e-FX Award dla najlepszej platformy transakcyjnej on-line przeznaczonej dla inwestorów indywidualnych.

TMS WebDirect zapewnia bezpieczny, wydajny i niezawodny dostęp do Twojego rachunku inwestycyjnego, zapewniając jednocześnie najkorzystniejsze warunki transakcyjne. Ciągłe udoskonalenia i rozszerzenia oferty produktowej gwarantują że zawsze będziesz mógł skorzystać z nadarzającej się okazji inwestycyjnej.

Aby wypróbować TMS WebDirect zarejestruj się i testuj wersję demo przez 30 kolejnych dni! W e-mailu zwrotnym otrzymasz link do strony logowania oraz hasło dostępu.

Nie wiesz od czego zacząć? - Przewodnik po TMS WebDirect
Najczęściej zadawane pytania -  FAQ