Kurs USD/SEK

Cena USD/SEK

USDSEK to jedna z najpopularniejszych par walutowych w Polsce. Przedstawia relację wartości amerykańskiego dolara do korony szwedzkiej. Dolar amerykański ($, USD) stanowi prawny środek płatniczy w 14 krajach (terytoriach) m.in. w Stanach Zjednoczonych, Portoryko, Mikronezji, Panamie, Ekwadorze, Salwadorze czy Zimbabwe. Do początku lat 70-tych XX wieku roku wartość dolara była oparta na parytecie złota. Korona szwedzka (SEK) stanowi prawny środek płatniczy na terytorium Szwecji. Do oficjalnego obiegu została wprowadzona w 1883 roku zastępując talara (riksdalera). Od 2013 trwa wymiana starych banknotów na nowe autorstwa Görana Österlunda. Sprawdź aktualny kurs USDSEK, przebieg dotychczasowych notowań oraz wykres wahań.

USDSEK
BID ---
ASK ---

Wymiana walut
- TMS Kantor Premium

Korzystaj z najlepszych kursów walut na rynku. TMS Kantor Premium wyróżnia bezpieczeństwo, szybkość i prostota. Chętnie poznamy Twoje potrzeby i dopasujemy do nich naszą ofertę.

Pierwszy raz w TMS Brokers?

Dołącz do tysięcy inwestorów mobilnych, którzy pobrali już najnowszą aplikację mobilną TMS Brokers. Korzystaj z sentymentu inwestorów i kalkulatora pozycji. Otrzymuj okazje i informacje z rynku bezpośrednio na telefon.

Pobierz Aplikację mobilną

Najnowsze wiadomości

    Wczytywanie
    

    Powiadomienia przeglądarkowe są włączone.

    Powiadomienia przeglądarkowe są wyłączone, włącz je ponownie w ustawieniach swojej przeglądarki.