Kurs EUR/SEK

Cena EUR/SEK

EURSEK to jedna z najpopularniejszych par walutowych w Polsce. Przedstawia relację wartości euro do korony szwedzkiej. Euro (€, EUR) stanowi prawny środek płatniczy dla 19 krajów wchodzących w skład Unii Europejskiej. W formie gotówkowej euro zostało wprowadzone do obiegu 1 stycznia 2002. Korona szwedzka (SEK) stanowi prawny środek płatniczy na terytorium Szwecji. Do oficjalnego obiegu została wprowadzona w 1883 roku zastępując talara (riksdalera). Od 2013 trwa wymiana starych banknotów na nowe autorstwa Görana Österlunda. Sprawdź aktualny kurs EURSEK, przebieg dotychczasowych notowań oraz wykres wahań.

EURSEK
BID ---
ASK ---

Wymiana walut
- TMS Kantor Premium

Korzystaj z najlepszych kursów walut na rynku. TMS Kantor Premium wyróżnia bezpieczeństwo, szybkość i prostota. Chętnie poznamy Twoje potrzeby i dopasujemy do nich naszą ofertę.

Pierwszy raz w TMS Brokers?

Dołącz do tysięcy inwestorów mobilnych, którzy pobrali już najnowszą aplikację mobilną TMS Brokers. Korzystaj z sentymentu inwestorów i kalkulatora pozycji. Otrzymuj okazje i informacje z rynku bezpośrednio na telefon.

Pobierz Aplikację mobilną

Najnowsze wiadomości

    Wczytywanie
    

    Powiadomienia przeglądarkowe są włączone.

    Powiadomienia przeglądarkowe są wyłączone, włącz je ponownie w ustawieniach swojej przeglądarki.