X
Poleć artykuł innej osobie

Uzupełnij poniższy formularz

CAPTCHA
 
Graficzne pułapki CAPTCHA

Autochartist

Autochartist to najbardziej zaawansowane oprogramowanie do rozpoznawania wzorów na wykresach i wzniesień Fibonacciego. Pozwól, że Autochartist sam przeanalizuje wykresy i da Ci przewagę inwestycyjną.

Jak to działa?

Autochartist identyfikuje potencjalne okazje inwestycyjne, takie jak formacje typu głowa i ramiona, kliny, czy kluczowe poziomy wsparcia i oporu.

Funkcja wskazuje optymalne poziomy rozpoczynania handlu, stop loss i take profit.

Zdobywaj wiedzę i umiejętności.

Uzyskanie wiedzy i umiejętności potrzebnych do rozpoznawania wzorów na wykresach i poziomów Fibonacciego wymaga czasu. Autochartist przyspiesza proces uczenia się poprzez potwierdzanie na bieżąco tworzących się wykresów i wskazywanie korzystnych okazji handlowych. Gdy wzór już się ukształtuje,

Autochartist informuje o zalecanych poziomach wejścia, stop loss i take profit, by przeprowadzić sekwencję transakcji z właściwym zarządzaniem ryzykiem.

Rozpoznając wzory o największej wartości, Autochartist zwiększa nie tylko Twoją wiedzę, ale i szansę na udane transakcje.

Jak zacząć korzystać z Autochartista?

Autochartist jest dostępny bezpośrednio w platformie TMS Connect. Więcej informacji znajduje się w Przewodniku Użytkownika Autochartist.

Dostępne na platformach