Zostań partnerem TMS Brokers!

Zbuduj własną sieć klientów i zacznij zarabiać

Skontaktuj się z nami
Na czym polega Program Partnerski?

Program Partnerski kierujemy do wszystkich, którzy mają bezpośredni kontakt z inwestorami. Od Partnerów oczekujemy lojalnej współpracy polegającej na rekomendacji naszych usług. W zamian za to gwarantujemy regularną prowizję od obrotu wykonanego przez poleconych przez Partnerów klientów.

Program Partnerski
Dołącz już dzisiaj i zacznij zarabiać!
Co zyskasz dzięki Partnerstwu z TMS Brokers?
Atrakcyjna wysokość prowizji
Atrakcyjna wysokość prowizji

Współpraca z TMS Brokers nie wymaga od Ciebie żadnego wkładu finansowego. Wręcz przeciwnie, może być dodatkowym źródłem dochodu. Jego wysokość zależy tylko od Ciebie. Im liczniejszą sieć klientów zbudujesz, tym wyżsżą prowizję otrzymasz.

Prestiż i zaufanie
Prestiż i zaufanie

TMS Brokers jest liderem w świadczeniu usług doradztwa na rynkach walut, CFD, kontraktów terminowych i opcji. Współpracując z nami, zyskujesz prestiż i zaufanie wśród Twoich klientów.

Wdzięczność Twoich klientów
Wdzięczność Twoich klientów

TMS Brokers posiada jedną z najatrakcyjniejszych ofert na rynku, zarówno pod kątem dostępnych rachunków jak i możliwości szkoleniowych. Rekomendując nasze usługi swoim klientom, możesz być pewny, że zyskasz ich wdzięczność i zadowolenie.

Przejrzyste zasady współpracy
Przejrzyste zasady współpracy

Współpracując z TMS Brokers, masz pewność jasnych i przejrzystych zasad. Podpisana umowa dokładnie sprecyzuje obowiązki i profity obu stron, tak byś zawsze wiedział, na jaką prowizję możesz liczyć.

Jesteś zainteresowany?
Zamów bezpłatną rozmowę

Prywatność *