Jak zacząć inwestować?

Jak w wielu innych dziedzinach, w inwestycjach najtrudniejszy jest pierwszy krok.

 
3 zasady sukcesu
Jeśli nie wiesz, jak zacząć…
Jeśli nie wiesz, jak zacząć inwestować

Każdy z nas kiedyś zaczynał. Droga do inwestowania każdego z nas jest podobna, dlatego warto skorzystać z doświadczeń zebranych przez tych, którzy odnieśli na rynku sukces. Ucz się na cudzych błędach!

Określ swoje oczekiwania
Określ swoje oczekiwania

To do Ciebie należy decyzja o poziomie akceptowanego ryzyka, a w konsekwencji o wysokości potencjalnych zysków. Określ swoje oczekiwania jeszcze przed rozpoczęciem inwestycji.

Poznaj podstawy
Poznaj podstawy

Zanim rozpoczniesz, poznaj interesujące Cię rynki i instrumenty finansowe, przy użyciu których będziesz na nich inwestował. Bezpłatnie pomoże Ci w tym doświadczony doradca TMS Brokers.

Poznaj rynki i instrumenty finansowe

Wykorzystanie dźwigni finansowej pozwala zwielokrotnić zyski, jednak różni się od tradycyjnego inwestowania. Zanim z niej skorzystasz, poznaj zasady jej działania i konsekwencje wynikające z używania dźwigni. Pomoże Ci bezpłatnie nasz doradca.

  • Dźwignia finansowa

Dzięki kontraktom CFD dostępnym w TMS Brokers możesz inwestować na niemal wszystkich światowych rynkach z jednego rachunku maklerskiego. Rynki te mają różne charakterystyki. Twój makler pomoże Ci zbudować portfel dopasowany do Twoich potrzeb.

  • Światowe rynki

Zamów bezpłatną rozmowę z doradcą

Piotr Adamczak, Menadżer Departamentu Sprzedaży

Kto jest administratorem Twoich danych?
Dom Maklerski TMS Brokers S.A. z siedzibą w Warszawie, numer KRS 204776. KLIKNIJ i dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych.

Zgoda *


Powiadomienia przeglądarkowe są włączone.

Powiadomienia przeglądarkowe są wyłączone, włącz je ponownie w ustawieniach swojej przeglądarki.