X
Poleć artykuł innej osobie

Uzupełnij poniższy formularz

CAPTCHA
 
Graficzne pułapki CAPTCHA

Jak przejść do DM TMS Brokers i korzystać z platformy znanej z IDM SA?

Na mocy zawartego z IDM SA porozumienia TMS Brokers umożliwi kontynuację świadczenia usług klientom IDM Trader za pośrednictwem platformy TMS Direct, która jest technologicznie takim samym narzędziem.

TMS Direct oferuje dostęp do kilku tysięcy instrumentów finansowych: ponad 160 par walutowych, złota, srebra, CFD na akcje, towary, indeksy giełdowe, a także kontrakty futures i opcje. Nie oferuje jedynie dostępu do polskiego rynku kasowego.

TMS Brokers jest pierwszym polskim domem maklerskim na rynku walutowym. Od 16 lat tworzymy najwyższe standardy obsługi klienta, oferując indywidualną opiekę maklerską, bogatą ofertę edukacyjną, liczne rekomendacje i nagradzane analizy.

Jak przejść do TMS Brokers?

Otwarcie i prowadzenie rachunku TMS Direct jest całkowicie bezpłatne.

Aby otworzyć rachunek maklerski w TMS Brokers należy wypełnić dostępny na stronie formularz. Po wydrukowane i podpisane dokumenty zgłosi się opłacony przez nas kurier. Podpisany przez przedstawiciela TMS Brokers egzemplarz umowy odesłany zostanie pocztą. Hasło i login do rachunku zostaną przekazane przez maklera podczas rozmowy telefonicznej po wpłaceniu środków na rachunek.

Alternatywnie możliwe jest również otwarcie rachunku w siedzibie TMS Brokers w budynku Skylight (Złote Tarasy) na ulicy Złotej 59 w Warszawie.

Oferta dla Klientów IDM SA

Dla Klientów korzystających wcześniej z IDM Tradera zniesiono wymaganie minimalnej wpłaty na rachunek TMS Direct wynoszącej 10 000 zł. Rachunek można otworzyć wpłacając na niego dowolną kwotę.

Ponadto wyjątkowo udostępniamy również usługę MiniDirect, w której bez dodatkowych kosztów możliwe jest zawieranie transakcji o nominale od 5000 jednostek waluty bazowej. Szczegółowe informacje na temat tej oferty można uzyskać u naszch maklerów dzwoniąc pod numer (22) 27 66 282.

Do 10 000 zł

Wsparcie maklera
Bezpłatne szkolenia
Analizy rynku
Powyżej 10 000 zł

Osobisty makler
Bezpłatne szkolenia
Analizy rynku
Rekomendacje
Wykres dnia
Powyżej 100 000 zł

Osobisty makler
Bezpłatne szkolenia
Analizy rynku
Rekomendacje
Wykres dnia
Preferencyjne spready
(EURUSD od 1,1 pipsa)

Kompleksowa edukacja

Oferta edukacyjna TMS Brokers obejmuje bezpłatne szkolenia otwarte – internetowe i stacjonarne, a także kompleksowe szkolenia Forex-University prowadzone przez wybitnych specjalistów. Natomiast 17 czerwca odbędzie się organizowana przez TMS Brokers konferencja „Inwestuj Inteligentnie”, podczas której będzie można spotkać inwestorów, którzy osiągnęli ponadprzeciętne sukcesy na rynku.

Aktualny obraz rynku

Dla Klientów TMS Brokers dostępne są odbywające się dwa razy w tygodniu webinary, na których analizowana jest bieżąca sytuacja na rynku walut, rynkach towarowych oraz kapitałowych. Mogą oni otrzymywać Wykres Dnia, który przedstawia scenariusz najbardziej atrakcyjnej naszym zdaniem okazji inwestycyjnej danego dnia.

Nagradzane prognozy walutowe

TMS Brokers dostarcza również najwyższej klasy analiz, które wielokrotnie wyróżniane były w Polsce i za granicą – m. in. przez prestiżowy brytyjski tygodnik branżowy FX Week, w rankingu którego zajmowały czołowe lokaty wyprzedzając kilkadziesiąt największych instytucji finansowych na świecie, m. in. Morgan Stanley, HSBC, Barclays, UBS, czy Bank of America Merrill Lynch.