X
Poleć artykuł innej osobie

Uzupełnij poniższy formularz

CAPTCHA
 
Graficzne pułapki CAPTCHA

TMS Pro

TMS Pro to dostęp do ryków walutowych zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych inwestorów. Dodatkowo, zlecenia kierowane są bezpośrednio na rynek, a interwencja Dealing Desk jest niemożliwa.

Szybkość działania i wykonywania zleceń

Szybkość wejścia na rynek ma bardzo duży wpływ na sukces lub porażkę Twoich transakcji. To dlatego TMS Pro, oparty o oprogramowanie cTrader sprawia, że wejście w pozycję jest tak proste. Wiele przycisków, które trzeba kliknąć tylko raz – także bezpośrednio na wykresie - sprawia, że standardowe transakcje są wykonywane w czasie kilku milisekund.

Zaplecze techniczne platformy pozwala na jednoczesne przetwarzanie transakcji, co umożliwia wykorzystanie wszystkich nadarzających się na rynku okazji, z zerowym lub minimalnym poślizgiem. Technologia chmury i centrów przetwarzania danych gwarantuje najszybszą możliwą na rynku egzekucję zleceń.

Głębokość rynku

Głębokość rynku pokazuje pełen zakres cen i odpowiadających im wolumenów bezpośrednio od dostawców płynności w czasie.

Wykresy

Wykresy w cTrader to mnóstwo funkcji przydatnych dla każdego tradera. Zerknij na rynek i sprawdź czego potrzebujesz – zapewne jest to dostępne w jednym z wielu trybów widoków, prezentacji i układów. Dodatkowo, każdy szablon jest w pełni konfigurowalny tak, aby można go było łatwo dostosować do swoich potrzeb.

ChartShots – udostępniaj wykresy online!

ChartShots jest to świetny sposób, aby dzielić się pomysłami, przykładami, strategiami i analizami z innymi traderami.

Skonfiguruj swój wykres i kliknij na ChartShots – otrzymasz swój obraz umieszczony pod unikalnym adresem URL wraz z wieloma opcjami udostępniania. Można osadzić wykres bezpośrednio na stronie internetowej, blogu czy poście na Facebooku, Twitterze lub którymkolwiek z 300 + portali społecznościowych.

Połączenie poprzez Proxy

Połączenie poprzez serwer Proxy umożliwia łączność z dowolnej lokalizacji, omijając zapory sieciowe (używane np. w firmach). Często takie zapory powodują zakłócenia w normalnej pracy oprogramowania łączącego się z siecią, dlatego Proxy to idealne rozwiązanie Twoich problemów z łącznością.

Interwały czasowe

Wykresy w cTrader to 14 interwałów czasowych w tym minutowe, dwuminutowe, godzinne i inne.

Analiza techniczna

cTrader to niezastąpione narzędzie służące do analizy technicznej, wliczając w to oscylatory, narzędzia do pomiaru zmienności czy rysowania linii – wszystko to dostępne bezpośrednio z poziomu wykresu.

Obiekty i wskaźniki są niezmiernie łatwe w użyciu – można je szybko przenosić i modyfikować.

Własne wskaźniki

Traderzy używający platformy do handle automatycznego (cAlgo) mogą tworzyć swoje własne wskaźniki służące do haldlu manualnego jak i automatycznego. Deweloperzy mogą ustawiać dowolne parametry i style dotyczące wyglądu.

Ulubione

Ustaw swoja własną listę najczęściej używanych par walutowych i korzystaj z nich z łatwo dostępnej listy ulubionych instrumentów.

Szybki handel (Quick trading)

One click trading (handel pojedynczym kliknięciem) i double click trading (handel podwójnym kliknięciem) są dostępne nad wykresem każdej pary walutowej. W połączeniu z błyskawiczną egzekucją zleceń – umożliwia to najszybsze możliwe wejście w każdą okazję inwestycyjną.

Wiele kont naraz

Działaj z tak wieloma kontami (nawet z inną walutą rachunku) jak tylko chcesz. W cTrader można bardzo łatwo przełączać się pomiędzy wieloma rachunkami demo i real.

Sesje handlowe

Informacja o aktualnie otwartych rynkach może być często bardzo przydatna. To dlatego w TMS Pro podejrzysz aktualnie trwające sesje (Londyn, Tokio, Nowy Jork i inne) w pasku statusu platformy.

Odłączane wykresy

Wszystkie wykresy w platformie są "odłączane" i mogą stanowić oddzielne aplikacje służące do handlu na Twoim pulpicie – czy to w wersji pełnoekranowej, czy jako oddzielne okna z możliwością zmiany ich rozmiaru.

Spis Treści: