Poznaj Nasz Zespół
 
Justyna Ambroziak
Doradca Klienta Korporacyjnego
Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego. Pierwsze doświadczenie zawodowe zdobywała w placówkach bankowych jako Doradca Klienta. Od ponad 3 lat związana z Domem Maklerskim TMS Brokers. W Departamencie Doradztwa Korporacyjnego odpowiedzialna za bieżącą obsługę oraz proces pozyskiwania nowych Klientów.
 
Agnieszka Cieszkowska
Starszy Specjalista ds. Obsługi Klienta
Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Uniwersytetu Warszawskiego. Zdała wszystkie trzy poziomy egzaminu CFA. Od początku kariery zawodowej związana z rynkiem finansowym. Posiada ponad 14-letnie doświadczenie we współpracy z klientami korporacyjnymi zdobyte w międzynarodowej instytucji finansowej. Ekspert w zakresie zarządzania ryzykiem stopy procentowej oraz ryzykiem walutowym.
 
Tomasz Marmułowski
Starszy Specjalista ds. Obsługi Klienta Korporacyjnego
Rozpoczynał karierę w bankowości jeszcze na początku lat 90-tych. Przeszedł wszystkie szczeble w dealing roomach docierając do poziomu Chief Dealera. Przez ten cały czas nabył dużego doświadczenia we wszystkich aspektach pracy dealera w banku ze szczególnym uwzględnieniem obsługi Klienta czy tradingu. Dzięki znajomości niuansów we współpracy Klienta z Bankiem gwarantuje pomoc Klientom TMS w rozmowach z bankami. Dogłębna znajomość instrumentów finansowych i międzybankowego rynku gwarantuje fachową konsultację cen i marż dyktowanych przez banki.