Poznaj Nasz Zespół
 
Tomasz Szecówka
Kierownik ds. Rozwoju Biznesu
Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Od 2006 roku zawodowo związany z rynkiem walutowym. Posiada 9 letnie doświadczenie w zakresie doradztwa w zarządzaniu ryzykiem walutowym klientów korporacyjnych. Od ponad 5 lat zatrudniony w Domu Maklerskim TMS Brokers. Ekspert w zakresie analizy rynków surowcowych oraz zarządzania ryzykiem stopy procentowej.
 
Sebastian Judzin
Kierownik ds. Obsługi Klientów Korporacyjnych
Absolwent Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Od początku kariery związany z rynkami finansowymi. Aktywność zawodową rozpoczął od współpracy z bankami. Od 2012 roku pracuje w Domu Maklerskim TMS Brokers. Ekspert w zakresie zarządzania ryzykiem walutowym, zabezpieczania pozycji walutowej oraz analizy wpływu czynników politycznych na rynki finansowe. Aktywny inwestor.
 
Justyna Szypulska
Doradca Klienta Korporacyjnego
Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego. Pierwsze doświadczenie zawodowe zdobywała w placówkach bankowych jako Doradca Klienta. Od ponad 3 lat związana z Domem Maklerskim TMS Brokers. W Departamencie Doradztwa Korporacyjnego odpowiedzialna za bieżącą obsługę oraz proces pozyskiwania nowych Klientów.
 
Artur Kaczmarczyk
Specjalista ds. Obsługi Klienta Korporacyjnego
Absolwent Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie i Akademii Leona Koźmińskiego. Od 1997 roku związany zawodowo z rynkami finansowymi. Karierę rozpoczął od pracy w wiodących domach maklerskich, w których spędził łącznie ponad 10 lat. Specjalizacja to rynek kapitałowy, walutowy oraz  analiza ryzyka. Ukończył Podyplomowe Studium Dealerów Rynków Finansowych. Aktywny inwestor na GPW. Z TMS Brokers związany od stycznia 2016 roku.
 
Agnieszka Cieszkowska
Starszy Specjalista ds. Obsługi Klienta
Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Uniwersytetu Warszawskiego. Zdała wszystkie trzy poziomy egzaminu CFA. Od początku kariery zawodowej związana z rynkiem finansowym. Posiada ponad 14-letnie doświadczenie we współpracy z klientami korporacyjnymi zdobyte w międzynarodowej instytucji finansowej. Ekspert w zakresie zarządzania ryzykiem stopy procentowej oraz ryzykiem walutowym.
 
Artur Sienniak
Doradca Klienta Korporacyjnego
Posiada wyższe wykształcenie ekonomiczne ze specjalizacją zarządzania w biznesie. Z branżą finansową związany od ponad 6 lat, gdzie zdobywał wiedzę z zakresu funkcjonowania rynków finansowych. Aktywny inwestor. W kręgu jego zainteresowań znajduje się zarówno rynek giełdowy jaki i walutowy. Podczas inwestowania bierze pod uwagę zarówno dane fundamentalne jak i analizę techniczną. Wyznaje zasadę, że konsekwencja i dyscyplina to główne czynniki, które determinują sukces na rynku.