Eksportujesz lub
importujesz?

Dowiedz się jak wspieramy
polskich przedsiębiorców

Dlaczego warto skorzystać z usługi TMS Brokers dla firm?

Jesteś importerem lub eksporterem i zastanawiasz się, czy teraz jest dobry moment na kupno dolarów? A może nie wiesz czy warto teraz sprzedać euro? Zapytaj ekspertów! TMS Brokers wspiera małe, średnie i duże firmy.

W ramach współpracy, dedykowany opiekun tms brokers:

Opinie naszych Klientów:

„(…) polecamy TMS Brokers jako rzetelnego i kompetentnego partnera oraz doradcę na rynku walutowym”.

Dyrektor Finansowy firmy z branży systemów aluminiowych.

„Dom Maklerski TMS Brokers zapewnia doradztwo na wysokim poziomie i w pełni dba o interesy naszej spółki (…). Polecamy Dom Maklerski TMS Brokers jako partnera w zakresie zarządzania ryzykiem walutowym i zabezpieczania pozycji walutowej”.

Dyrektor Finansowy i z-ca Dyrektora Finansowego firmy z branży gastronomicznej.

„Rekomendujemy współpracę z Domem Maklerskim TMS Brokers jako firmy, której doświadczenie rynkowe gwarantuje świadczenie profesjonalnych usług (…)”

Dyrektor Finansowy firmy z branży gastronomicznej.

„(…) wyrazy uznania dla pracy Domu Maklerskiego TMS Brokers. (…) Współpracę z TMS Brokers oceniamy bardzo pozytywnie.”

Prokurent firmy z branży informatycznej.

„(…) Dom Maklerski TMS Brokers przeprowadził w siedzibie naszej spółki szkolenie (…). Użyteczność przekazanej nam wiedzy jest wymierna – przekłada się na realne oszczędności na bankowych kosztach obsługi transakcji walutowych (…)”

Wiceprezes Zarządu firmy z branży produkcji taśm przenośnikowych.

„Pragniemy polecić firmę Dom Maklerski TMS Brokers jako profesjonalnego, wyspecjalizowanego doradcę na rynku walutowym, surowców oraz stopy procentowej.”

Dyrektor firmy z sektora kolejowego.

„(…) Indywidualne podejście do naszej firmy, dedykowanie nam profesjonalnego doradcy pozwoliło nam skupić się na działalności operacyjnej i ze spokojem obserwować zmieniający się rynek walutowy. Z czystym sumieniem możemy stwierdzić, że rekomendacje i zalecenia TMS Brokers pomogły nam osiągnąć nie tylko oszczędności w transakcjach denominowanych w dewizach, ale także obniżyć koszty operacji finansowych związanych z hedgingiem”

Dyrektor Finansowy firmy z branży drobiarskiej.

„(…) polecamy DM TMS Brokers jako profesjonalnego doradcę na rynku walutowym, surowców oraz stopy procentowej. TMS Brokers wybraliśmy ze względu na możliwość stałego i bezpośredniego kontaktu z zespołem analitycznym (…)”

Pełnomocnik firmy z branży paliwowejPowiadomienia przeglądarkowe są włączone.

Powiadomienia przeglądarkowe są wyłączone, włącz je ponownie w ustawieniach swojej przeglądarki.