Deutsche Bank

DBA.ETF
BID ---
ASK ---

Prezentowane dane mają charakter jedynie poglądowy i mogą nie odzwierciedlać faktycznych cen kwotowanych w systemie transakcyjnym. Zlecenia kupna i sprzedaży instrumentów finansowych są wykonywane w oparciu o ceny kwotowane w systemach transakcyjnych.

 

 

Deutsche Bank — Akcje, Notowania, Aktualności — TMS BrokersPlatforma Webowa MT4, Rachunek TMS Connect Premium, Wykres D1, 2018.04.16
 

Czy wiesz, że w 2009 roku Deutsche Bank był największym graczem na rynku walutowym na świecie?

Deutsche Bank jest czołowym bankiem uniwersalnym, obsługującym klientów indywidualnych i przedsiębiorstwa. DB jest jednym z liderów w dziedzinie usług finansowych od bankowości detalicznej po inwestycyjną. DB jest także pośrednikiem na rynkach światowych oraz specjalizuje się w bankowości korporacyjnej i transakcyjnej. Bank zatrudnia obecnie ponad 110 tys. osób w 73 krajach na całym świecie. Od 1995 roku DB konsekwentnie przekształca profil swojej działalności w kierunku bankowości inwestycyjnej. Obecnie przychody z tej działalności przekraczają 70% łącznych przychodów grupy. Spółka jest notowana na giełdzie we Frankfurcie oraz w Nowym Jorku.

Deutsche Bank został założony w styczniu 1870 roku w Berlinie przez Adelberta Delbrucka oraz Ludwiga Bambergera. Bank pierwotnie specjalizował się w obsłudze handlu zagranicznego. Pierwsze oddziały powstały w Londynie (1873 r.), oraz w Jokohamie i Szanghaju (1872 r.). W 1876 r. DB przejął Berliner Bank Verein i Deutsche Union Bank stając się tym samym największym bankiem w Niemczech. Pierwsza wojna światowa znacznie ograniczyła skalę działalności banku, natomiast po drugiej wojnie światowej został on podzielony na oddziały regionalne. 10 banków, które powstały w wyniku tego podziału połączyło się ponownie w 1957 roku. Bank odzyskiwał również pozycję na arenie międzynarodowej. W 1995 roku DB rozpoczął proces przemiany branżowej z klasycznego banku komercyjnego w bank inwestycyjny, by w 2005 roku czerpać już 75% przychodów z tej działalności.

Inwestuj w kontrakty na Deutsche Bank. Sprawdź rachunki maklerskie w TMS Brokers.


Sprawdź również:


‹ Powrót do listy instrumentów

Przetestuj bezpłatne konto demo w aplikacji mobilnej TMS Brokers.

Inwestuj w kontrakty na akcje Deutsche Bank. Możesz to zrobić w aplikacji mobilnej TMS Brokers. Pobierz ją już teraz!

przetestuj aplikację »

Przeczytaj jak zacząć grać

Chcesz dowiedzieć się więcej o Deutsche Bank? O tym jak inwestować w kontrakty na akcje przeczytasz w darmowym e-booku TMS Brokers. Pobierz go i dowiedz się jak zacząć handel na rynkach!

pobierz e-book »


Powiadomienia przeglądarkowe są włączone.

Powiadomienia przeglądarkowe są wyłączone, włącz je ponownie w ustawieniach swojej przeglądarki.