Cykl trzech szkoleń "Złoty w 2015 roku"

Importujesz lub eksportujesz?
Szukasz oszczędności w firmie?

Zacznij profesjonalnie zarządzać
pozycją walutową!

Jak nie stracić na różnicach kursowych?

Data: 
19 styczeń 2015
Typ: 
Internetowe
Czas trwania: 
15:00 - 16:00
Podczas tego szkolenia pokażemy skąd bierze się ryzyko walutowe oraz kiedy należy podjąć działania zmierzające do zabezpieczenia pozycji walutowej. Wspólnie spróbujemy odpowiedzieć na pytania czy warto podjąć takie działania i czym właściwie jest pozycja walutowa i ryzyko walutowe. Pokażemy rezultaty zabezpieczeń oraz konsekwencji ich braku. Odpowiemy na pytanie czy brak hedgingu to spekulacja? To tylko niektóre kwestie, które zostaną omówione przez naszego eksperta.

Zapisz się

Jak w prosty sposób zabezpieczyć pozycję walutową?

Data: 
21 styczeń 2015
Typ: 
Internetowe
Czas trwania: 
15:00 - 16:00
Podczas szkolenia pokażemy m.in. jakich instrumentów używa się do zabezpieczania pozycji walutowej, jak sprawdzić czy banki prawidłowo wyceniają oferowane instrumenty finansowe i czy są one bezpieczne dla Twojej firmy, a także czy nie płacisz zbyt wysokiej marży podczas wymiany walutowej. Pokażemy przykłady prostych, a jednocześnie skutecznych strategii zabezpieczających, które każdy przedsiębiorca samodzielnie może wdrożyć w swojej firmie. To i wiele więcej omówimy na naszym seminarium.

Zapisz się

Ile zapłacimy za euro i dolara w 2015 roku? Czyli kursy budżetowe na 2015 rok.

Data: 
22 styczeń 2015
Typ: 
Internetowe
Czas trwania: 
15:00 - 16:30
Dzięki temu szkoleniu będziesz mógł zweryfikować swoje przewidywania z analizami profesjonalistów i zrewidować swoje oczekiwania wobec rynku walutowego. Wskażemy konkretne poziomy nie tylko w skali roku, ale także w rozbiciu na kwartały.

Zapisz sięPowiadomienia przeglądarkowe są włączone.

Powiadomienia przeglądarkowe są wyłączone, włącz je ponownie w ustawieniach swojej przeglądarki.