Live Chat

Waluty online

Dom Maklerski TMS Brokers prezentuje aktualizowane w czasie rzeczywistym kursy z rynku międzybankowego dla najpopularniejszych par walutowych, złota i srebra.

Pary złotówkowe

SymbolBIDASKCzasLowHigh
EURPLN
USDPLN
CHFPLN
GBPPLN

Pary pozostałe

SymbolBIDASKCzasLowHigh
EURUSD
GBPUSD
AUDUSD
USDCAD
USDCHF
USDJPY
GBPJPY
EURJPY
EURCHF
EURGBP

Metale

SymbolBIDASKCzasLowHigh
XAUUSD
XAGUSD

Wybrane

3 godz. 55 minut
Miesięczne
Program QE3 zbliża się do całkowitego wygaszenia (listopad), jednak po władzach Rezerwy Federalnej USA nie widać jasnego sygnału gotowości do zacieśniania polityki pieniężnej.
Wynik głosowania w Clackmannanshire
12 godz. 42 minuty
Flesz
Mieszkańcy maleńkiego hrabstwa Clackmannanshire opowiedzieli się przeciwko niepodległości stosunkiem głosów 19036 do 16350. Kurs GBP/USD przebija 1,65.
21 godz. 18 minut
Szanowni Klienci, w związku z trwającym dzisiaj referendum ws. niepodległości Szkocji, na parach walutowych w których występuje Funt szterling (np. GBP/USD, EUR/GBP i in.) może wystąpić ograniczona płynność oraz dynamiczne zmiany/wahania kursów. Zjawisko będzie szczególnie odczuwalne podczas publikacji wyników.
Wykres godzinowy kursu EUR/NOK <span>Źródło:TMS Direct <span>
1 dzień 4 godz.
Opinie
Referendum w Szkocji, wyniki aukcji LTRO i wczorajsze posiedzenie FOMC zdominowały uwagę inwestorów. W cieniu tych wydarzeń silnie zyskują waluty małych europejskich gospodarek rozwiniętych, z koroną norweską na czele.
1 dzień 22 godz.
Tygodniowe
Zapraszamy do lektury Tygodnika Technicznego.
X

Konfigurator potrzeb

Odpowiedz na siedem pytań, zaproponujemy platformę dopasowaną do twoich potrzeb.

Karty pionowe