Kontrakty Futures

Ponad 450 kontraktów Futures notowanych na 16 giełdach: surowce przemysłowe, rolne, rynek energii, stóp procentowych oraz papierów wartościowych – wszystko w ramach jednego rachunku inwestycyjnego.

Dzięki ponad 450 kontraktom notowanym na 16 głównych giełdach świata, TMS Direct oferuje największe możliwości obrotu kontraktami terminowymi online, offline jak również handlowanymi bezpośrednio na parkietach giełdowych. Udostępniamy kontrakty terminowe na:

  • Metale szlachetne: złoto, srebro (również miNYs NY) i miedzi
  • Energie: ropa, olej opałowy, benzyna i gaz ziemny
  • Finanse: obligacje, stopy procentowe, waluty i indeksy
  • Surowce Rolne: mięsa i ziarna

Zobacz pełną specyfikację kontraktów Futures

Kompleksowe podejście do inwestowania

Oprócz samej możliwości zawierania transakcji oraz monitorowania cen, TMS Direct zawiera bogaty zestaw narzędzi inwestycyjnych i analitycznych wspomagających Twoje inwestycje na rynku Futures. Sprawdź:

  • Bieżący serwis informacyjny z AFX, Dow Jones Newswire oraz Market News International
  • Badania rynku i analizy branżowe od wiodących ekspertów rynkowych
  • Zaawansowane, w pełni zintegrowane zresztą platformy moduły wykresów i narzędzia analizy technicznej

Giełdowe arkusze zleceń

Dla wybranych giełd kontraktów terminowych TMS Direct oferuje wgląd do arkusza zleceń na Poziomie 2, dzięki czemu masz możliwość przeglądu 5 najlepszych zleceń kupna i sprzedaży. Masz zatem możliwość śledzenia dynamicznie zmieniającej się sytuacji na rynku zanim wprowadzisz własne zlecenia.

Wybrane

5 dni 11 godz.
Tygodniowe
Ostatni tydzień dobitnie pokazał jak odmienny jest modus operandi rynków finansowych od obowiązującego jeszcze przed kilkunastoma miesiącami.
1 tydzień 1 dzień
Drugi tydzień grudnia przyniósł dobre wieści dla TMS Brokers. Wystawiane przez dom maklerski prognozy walutowe znalazły uznanie brytyjskiego tygodnika FX Week.
1 tydzień 6 dni
Zapraszamy do udziału w promocji "iPad 3 dla inwestora". W naszej grudniowej promocji rozdajemy iPad'y 3 mini o wartości 1699 zł. Wystarczy zainwestować minimum 50 000 zł i otworzyć 30 transakcji na zagranicznych akcjach (kontrakty CFD na akcje niemieckie oraz amerykańskie). Do promocji mogą do 24 grudnia 2014 roku dołączyć zarówno nowi, jak i obecni Klienci.
2 tygodnie 7 godz.
Tygodniowe
Zapraszamy do lektury najnowszego Tygodnika Technicznego.
3 tygodnie 11 godz.
Specjalne
Już w czwartek 27 listopada odbędzie się spotkanie kartelu OPEC w Wiedniu. Kluczowa będzie konferencja prasowa, która zaplanowana jest na godz. 16:00.
X

Konfigurator potrzeb

Odpowiedz na siedem pytań, zaproponujemy platformę dopasowaną do twoich potrzeb.

Karty pionowe

Zwiń

Kursy walut